Komentáre

Špeciálne polievky s naším výberom malých spotrebičov

Špeciálne polievky s naším výberom malých spotrebičov

Krk, ktorý bolestivo svrbí, a palčiaky, ktoré si pri pokuse o písanie na klávesnici nezohrejú ruky ... Zima prichádza s podielom nepohodlia ... Ale vždy existuje pekné riešenie na boj proti týmto malé nepríjemnosti! Na zahriatie krku, rúk (a všetkého iného!) A, čo sa týka torty, aby ste si naozaj užili zimu, čo hovoríte o dobrej polievke?

Robot, ktorý urobí všetko

Za týmto účelom už nemusíte chodiť do miestneho supermarketu, aby ste si kúpili hotovú polievku, ktorej chuť vás sklama ... Na výrobu jednoduchej polievky alebo mastnoty na lakte nepotrebujete viac ako 5 spotrebičov. miešať všetku zeleninu vo vašom parnom koši ... Vyhrievané miešačky, ktoré sa tiež nazývajú „polievky“, vám umožňujú pripraviť chutné polievky doma a so zeleninou zo zeleninovej náplasti. Za menej ako 30 minút sú pripravení bez toho, aby museli variť.

Polievky pre všetky chute

Všetky hlavné značky domácich spotrebičov uviedli svoje modely s doplnkami a príslušenstvom, ktoré vám uľahčia život: programovanie teplôt, čas varenia, funkcia autoclean, varenie v pare (s integrovaným košom), udržiavanie teploty ... Stručne povedané uprednostňujte polievky, ktoré sú drvené, zamatovo alebo s kúskami, žiadna z nich nebude odolávať týmto malým robotom! A samozrejme, keď skončila zimná sezóna a chcete, aby ste ochutnali aj iné veci, tieto miešačky vám umožnia pripraviť mnoho ďalších tekutých kulinárskych prípravkov: omáčky, coulis, kompóty, smoothie, kokteily a ďalšie. viac ...