Podrobne

Rowenta Compact Force Cyclonic, vysávač malý, malý, malý

Rowenta Compact Force Cyclonic, vysávač malý, malý, malý

Vzal som si malého chlapíka menom Rowenta Compact Force Cyclonique domov. Jeho názov je taký malý, koľko je malý! Vzal som jej merania, pretože som nemohol uveriť svojim očiam. Bola 29,2 cm dlhá a 24,4 cm široká. Povedal som si, že to bolo trochu svetla, okrem toho vážil iba 4,4 kg.
Zároveň neprišiel sám. Všetky jeho gangy sa vrátili as ním môžem povedať, že ašpirácia sa netiahla.
Zaznamenal ma so svojimi priateľmi na kvalitu práce a potom s jeho zberným košom umiestneným priamo pred, po ruke, som sa rýchlo zbavil všetkého strašného prachu, ktorý som nazhromaždil. Dostal ma toto mínus svojimi 900 W, myslel som si, že to zvládne ľahko, ale po pravde, pokazil ho!
Nakoniec, čerešnička na torte, je to, že som navyše zistil, že je to krásne aj tento petiot!

Výhody zariadenia

- Jeho kompaktné telo, ktoré sa dá ľahko skladovať. - Mnoho jeho príslušenstva: parketová hubica Delta, Turbobrosse, trhlinová hubica, nábytková dýza a kefa na nábytok - Jeho zberná nádrž, veľmi ľahko prístupná a veľmi ľahko vyprázdniteľná. - Jeho sila: Cítil som sa fyzicky visieť na zemi. A preto jej účinnosť: pasáž, ktorá sa už skončila s mojím starým vysávačom, mi ukázala, že v skutočnosti nebola moja podlaha tak dobre vysávaná! - Jeho údržba: čistenie filtrov každých 6 mesiacov. - Jeho atraktívna cena za kvalitu a silu.

Nevýhody zariadenia

- Ak je telo veľmi kompaktné, to isté sa nedá povedať o teleskopickej rukoväti a keďže sa dodáva s mnohými doplnkami, je stále potrebné poskytnúť priestor na uloženie všetkého. - Automatické navíjače káblov, ktoré som našiel trochu slabé. - kapacita zbernej nádrže 1 liter, nedostatočná pre veľké plochy. Značka chcela, aby sme vytvorili krátke video, ktoré vám ukáže mini a roztomilý vzhľad zariadenia. Museli ste byť originálni, takže nebudete mať „serióznu“ ukážku obvyklých, ale skôr návrh na kompaktnú veľkosť tohto vysávača, aspoň to som sa snažil vyjadriť ako nápad (ale súhlasíme, moje meno nie je Coppola).

A pre vašu informáciu (dôležité!), Ak je tento článok najviac komentovaný medzi ostatnými článkami zúčastňujúcimi sa na tejto kampani, potom by som vás mohol prinútiť vyhrať tento vysávač a jeden z vás strávi aj hľadaním času. kde to dal. Takže vaše komentáre! Rowenta, Compact Force Cyclonic, RO7845, 259 €