Vytvorte sviatočné a prirodzené vianočné dekorácie

Vytvorte sviatočné a prirodzené vianočné dekorácie


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Oslava konca roka sa blíži ... Initial Déco vás vyzýva, aby ste vytvorili vintage a prírodnú vianočnú výzdobu. Objavte kroky potrebné na vytvorenie úspešnej dekorácie strany.

Krok 1: vyberte tému

Bez ohľadu na to, ktorú udalosť oslavujete, v prvom rade je potrebné zvoliť dekoratívnu tému, ktorá vytvorí jednotu vo vašej dekoratívnej atmosfére. S blížiacim sa sviatkom objavte, ako vytvoriť vianočné dekorácie v ročnej a prírodnej téme.

Krok 2: vyberte materiály a farby

Vyberte si suroviny ako drevo, zinok, biely porcelán, sklo a ľan. Určte farebný kód, ktorý bude zodpovedať zvolenej téme, ale aj vašej dekorácii interiéru. Pre vinobranie a prírodné vianočné dekorácie sa rozhodnite pre neutrálne farby (béžová, taupe, šedá) a teplejšie farby, ktoré pripomínajú vianočnú tradíciu (červená, strieborná, zlatá).

Krok 3: vytvorte atmosféru

Ak chcete, aby vaša sviatočná dekorácia bola v ročnom a prírodnom štýle, vyberte dekorácie z hnedej drevenej jedle, ako sú hviezdy alebo srdcia. Použite zinkové písmená alebo ozdobné predmety s červenou a zlatou typografiou, aby dom rozprával. Umiestnite zinkové štítky na obaly alebo na miesto karty pre retro dekor. Na vylepšenie pripravených pokrmov ich dávajte na tortu so skleneným zvonom v retro štýle. Difúzne mäkké a teplé svetlo pomocou bielych držiakov na sviečky z porcelánu s hviezdami. Vytvorte príjemnú atmosféru pomocou dekoratívnych vankúšov, ktoré umiestnite na pohovku. Chýba iba rodina a priatelia, aby dokončili tento teplý a magický vianočný dekor! Súťaž: 100 € poukaz na webe Initial Déco a veľa darčekov, ktoré môžete vyhrať tu!


Komentáre:

  1. Faujind

    Nie je na škodu vytlačiť takýto príspevok, na internete to nájdete málokedy, vďaka!

  2. Jenyd

    Besides jokes!

  3. Volkree

    Áno, celkom dobrý variantNapíšte správu