Video: osvetlite čelo postele pripevnením nástenných svietnikov

Video: osvetlite čelo postele pripevnením nástenných svietnikov


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Aby ste jasne videli, keď večer čítate, alebo aby ste mali osvetlenie nálady aj po zotmení, nič nebije nočné svetlá, ktoré môžete zapnúť bez toho, aby ste museli opustiť prikrývku. Ale je to ešte lepšie: svetelná čelo postele s integrovanými nástennými svietidlami. Objavte náš krok za krokom, aby ste si to urobili sami!

Pozrite si video:

úroveň: prostriedky Čas dokončenia: 01:30 Orientačné náklady: 29 € Potrebné materiály: vaše staré čelo postele + 2 strakaté nástenné svietniky + fleece + látka a bielizeň

Kroky:

- Vložte rúno na čelo postele a zošívajte ho na zadnú časť čelnej strany. - Usporiadajte ľanovú textíliu na čelo - Tiež ju zošívajte tak, že ju dobre potiahnete. - Vytiahnite 2 značky 25 cm zhora. a na jednu stranu čela postele a položte nástavec, aby ste si všimli jeho budúce umiestnenie - Nakreslite značky na druhú stranu čela pri rovnakých meraniach - Vyvŕtajte otvor medzi týmito dvoma značkami - Umiestnite nástavec a skrutku - Rovnakým spôsobom postupujte aj pre druhú nástennú lampu. - Prejdite elektrickým systémom cez vyvŕtaný otvor a zaskrutkujte ho. - Zaskrutkujte žiarovky. - Odrežte spodnú časť tienidla o 5 cm, aby ste ich prispôsobili veľkosti nástenných žiaroviek. Odrežte kúsky textílie na rozmery tienidiel - Nalepte tienidlo pomocou sprejového lepidla - a čiastočne ho prikryte textíliou - Postupujte rovnakým spôsobom s ostatnými tienidlami a položte ich na nášivky Nápad dekorácie: môžete vymeniť nástenné svietidlá zabudované do čelného panelu za svetelné pásy… nákupy: Štokholm hádzať, vankúš IKEA Dagny, poťah na obliečky z Linblomma, IKEAKomentáre:

 1. Caster

  Môžem vám ponúknuť návštevu webovej stránky, kde je veľa článkov na túto tému.

 2. Shakakree

  Plne zdieľam váš názor. This is a great idea. I am ready to support you.

 3. Karr

  Áno, celkom dobrý variant

 4. Lise

  I think, that you are not right. I am assured. I can defend the position. Write to me in PM, we will talk.

 5. Meccus

  I apologize, but I need more information.Napíšte správu