Môj vianočný dekor bude vynikajúci!

Môj vianočný dekor bude vynikajúci!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Desiatky čokolády, perníkov z rúry, domáce pečivo, kolekcia marshmallows a ďalších dobrôt: najmenej môžeme povedať, že na Vianoce sú pochúťky oslavované! Inšpiruje sa dokonca aj naša dekorácia na konci roka, pretože vďaka premene tradície na sladké jedlo bude Štedrý deň nevyhnutne žuvateľný!

Réžia

Kto hovorí na Vianoce gurmánsku atmosféru, hovorí sladké scény! Pod zvony, v bonbonniere na stojane alebo na vysokých táckoch, potešenie, ktoré nazývame „roztomilé hriechy“, získava dekoráciu, aby sme vyzerali sladko. Chutnú zmes jačmenného cukru, briochov a hviezdnych sušienok, s ktorými my, večne nespokojní, nemôžeme vyhovieť. Pretože ozdobením tohto súboru vianočných suspenzií a girlandy vo forme úst zalievajúcich zákuskov je to ešte lepšie! Na strome, na bežci stola, zdobení riadu alebo vo vzduchu rozdeľujú štýl chutných vianočných sviatkov najprv ohltnutie očami ...

Nákupný výber

Odcestujte na nákup a nájdite naše vianočné doplnky, ktoré ustúpili. Tento rok úzko nasledovala téma Alinéa, pretože medzi Cooky guličkami na zavesenie, girlandami sériových koláčov, figúrkami z perníkov, plstenými odpruženiami alebo šaržami verzií košíčkov pre servítky, nevieme viac, kam sa obrátiť! Značka umývačky riadu Geneviève Lethu sa tiež odchýlila od drakonickej stravy. Zdobené makarónmi a inými sladkosťami, ich sortiment Whoopies, sluhy, taniere a koláčové misky, bez započítania pôvodných zelených, ružových alebo oranžových vianočných svetiel, nás doslova roztopí. A aby sme dokončili krásu, obklopujeme sa tiež čisto dekoratívnymi makarónmi od spoločnosti Coming B, pastelovými farbami až po kľúč.