Nezvyčajné: keď cintorín inšpiruje môj dekor

Nezvyčajné: keď cintorín inšpiruje môj dekor

Všetci sme už videli pohrebné plakety, ktoré vzdávajú hold zosnulého na hroboch cintorínov, takže keď sa tento predmet nájde v kuchyni, je to nevyhnutne šok! Výzdoba bola posunutá alebo presunutá, verdikt patrí vám!

Pied de Poule a jeho pôvodné predmety

Pôvodné dekoratívne predmety značky Pied de Poule sú zvyčajne napriek ich posunu jednohlasné. Ceníme si najmä revidovaných bretónskych misiek, ktoré zobrazovali nápisy „inlay“, „nehodný otec“ alebo „pridaný kus“, ale aj karafy „Magic lektvar“, ktoré boli inšpirované chemickými materiálmi. Ale tentokrát sme zvedaví, či značka nezašla príliš ďaleko ... v zlom chuti.

Jedna noha v hrobe

Keď spoločnosť Pied de poule znovu použije dosku na krájanie, značka je priamo inšpirovaná pohrebnými plaketami cintorínov, u ktorých existuje riziko šokovania viac ako jedného. Tradičná drevená doska potom nadobudne formát mramorovej plakety a je označená ozdobou nápisom „ľutuje“ alebo „pamäť“, ktoré je mätúce. Čo však takýto predmet robí v kuchyni, súčasťou súpríjemnosti, radosti a par excellence? Celkovo vziať do úvahy niečo o tých, ktorí zahynuli pod kuchynskými nožmi: kurča, ktoré ste práve rozobrali na palube, ryby, ktoré otvárate na polovicu, aby ste odstránili kosti ... Nie je to nakoniec Ako ich ctiť za toľko obetí? Čo si myslíš? Ste pripravení prijať túto tabuľu vo vašej kuchyni alebo ju radšej necháte na cintoríne?