Podrobne

Môj dekor je mäkký z vlny

Môj dekor je mäkký z vlny

Medzi základné zimné vzory patrí vlna predovšetkým! Či už dekoratívne predmety hrdo zobrazujú sieť ako materiál alebo hrajú efekt vlny, vlna je nastavená na teplú dekoráciu.

Vlnené predmety ohrievajú atmosféru

Ak chcete zahriať dom, nič ako pletené predmety vytvoriť teplej atmosfére. Myslíme na pletené vankúše, ktoré zobrazujú ženilkový steh alebo podväzkové stehy, ktoré vás obklopia mäkkosťou. Inovatívnejšie a rovnako dekoratívne nájdete zavesenia ozdobené vlnou. Guľa, ktorá slúži ako tienidlo lampy, potom vytvára rad vlnených vlákien, ktoré poskytujú svetlo filtrované materiálom, a preto veľmi mäkké omietky.

Vlna trompe l'oeil verzia

Všimnite si, že na zahriatie atmosféry môžete vsadiť aj na vlnenú verziu trompe l'oeil, pretože priťahuje tvorcov ako veľmi dekoratívny motív. Existujú tiež sviečky, ktorých vosk napodobňuje vlnu k dokonalosti, ale tiež vankúše, ktoré používajú fotografický dojem na vytvorenie pleteného efektu na obale. Naše obľúbené? Tapeta z vlnového efektu, ktorá na steny, ktoré sa obliekajú, prinesie veľa tepla a hebkosti, aby zima strávila v teple.

Vlna v dome

Vedzte, že pravá vlna alebo trompe l'oeil nájde svoje miesto v celom dome, len čo teploty mierne poklesnú. Ceníme si to v obývacej izbe kvôli efektu zušľachťovania a v spálni, aby do spiaceho priestoru prinieslo teplo a mäkkosť.