Revidované barokové motívy

Revidované barokové motívyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak chcete dať domu slávnostný vzduch, barokový štýl vám pomôže zdramatizovať dom pomocou arabeskových vzorov a krásnych materiálov. Tapety, koberce a ďalšie ozdobné doplnky urobia z vášho interiéru skutočnú oslavu!

Zamerajte sa na barokové vzory

Barokové umelecké hnutie zo 17. storočia vyvolalo nábytok a predmety, ktoré sa vyznačujú zakrivenými a zložitými líniami, ktoré nezvládnu výzdobu. Počas tohto obdobia sa vzory, ktoré sa usadzujú na tapetách a na bielizni, vyznačujú strachom z prázdnoty a ponúkajú arabesky a zvitky, ktoré nabíjajú výzdobu. Dnes sa barokové vzory oveľa múdre integrujú do našich súčasných interiérov. Arabesky tak zostávajú, ale farby sú stále aktuálnejšie s prirodzenými tónmi a my dokonca používame tón v tóne, aby sme diskrétne ponúkli dekoratívne výrazné vzory.

Slávnostná atmosféra s barokovými vzormi

Dokonca aj v ich súčasnej verzii majú barokové motívy vďaka evokácii nádhery svojej doby niečo slávnostné. Ozdobu tiež dramatizujú luxusom a zmyselnosťou. Na konci roka nájde barokový motív predovšetkým svoje miesto v záclonách, tapetách a najmä stolovej bielizni. Stavíme sa na súčasné farebné kódy, ale tiež si môžeme dovoliť dotyk zlata alebo červeného, ​​aby sme vytvorili desaťnásobne slávnostný efekt. Tieto silné vzory však používajte striedmo, aby ste potlačili výzdobu a zachovali ich elegantný vzhľad.