Podrobne

Laurie Lumière osvetľuje ozdobnú guľu

Laurie Lumière osvetľuje ozdobnú guľu

Osvetlenie nadobudlo v posledných rokoch v domácnosti dôležitý rozmer. Teraz hrá hlavnú úlohu pri vylepšovaní interiéru a pohody doma, najmä v zime, keď sa najviac cíti nedostatok prirodzeného svetla. V tomto duchu sa vyvíja značka Laurie Lumière: francúzska značka, sprievodca a poradca, prináša každému zákazníkovi na mieru šité riešenie vhodného a harmonického osvetlenia. So svietidlami všetkých štýlov a viac ako 2 000 referenciami ponúka Laurie Lumières nový spôsob predstavenia si osvetlenia ako celku: svetla / dekorácie.

"Know osvietiť"

Spoločnosť Laurie Lumière bola založená v roku 1982 a otvorila svoj prvý obchod v rovnakom roku na juhu Francúzska. V nasledujúcich desaťročiach sa rozvinula otvorením mnohých predajných miest na celom území: francúzska značka má teraz 57! Laurie Lumière sa veľmi rýchlo umiestnila ako skutočná poradkyňa v oblasti osvetlenia a ponúkala prispôsobené riešenia na vyrezávanie a vylepšenie interiéru pomocou rôznych svetelných zdrojov. Vďaka ponuke služieb, ako je bezplatná pôžička na osvetlenie na 48 hodín, záruka na žiarovky na 2 až 5 rokov alebo dokonca dekoratívne dielne, sa francúzska značka stáva nerozhodným spojencom pre nerozhodnutých zákazníkov. Aby sa ešte ľahšie zvolilo správne svetlo, Laurie Lumière sa rozhodla distribuovať svoje modely do 6 rôznych radov, ktoré sú spojené s dekoratívnym štýlom v súlade s dobami: City Loft, Eco design, No Limits, Family house , Rive droite / Rive gauche a Little Laurie. Takže bez ohľadu na ich preferencie - etnické, očarujúce alebo moderné - značka ponúka eklektickú škálu originálnych nástenných svietidiel, svietidiel a stojacích svetiel. Nezabudne sa však na záhradu a technické osvetlenie (kúpeľňa, knižnica atď.) S niekoľkými špecializovanými zbierkami, od najtradičnejších až po najmodernejšie.

Prispôsobené koučovanie

Na doplnenie prístupu konzultanta v oblasti osvetlenia Laurie Lumière pred pár mesiacmi spustila dekoračný blog (www.lebloglaurielumiere.com). Po prvýkrát vo svete osvetlenia dáva značka svoje odborné znalosti do služieb nadšencom dekorácie tým, že ponúka podporu pre návrh interiéru. Dekoračný tréner reaguje na používateľov internetu a poskytuje dôkladné rady na optimalizáciu vnútorného a vonkajšieho osvetlenia. Blog tiež ponúka dosky so štýlmi, ktoré miešajú farby, nábytok a osvetlenie: súčasné trendy sa rozlúštia, čo vám umožní zvoliť si spoločnú niť vášho štýlu dekorácie. A konečne pre nadšencov dizajnu Laurie Lumière navracia históriu dekoračných ikon. Značka každý mesiac upozorňuje na mýtický kus nábytku alebo osvetlenia a uvádza najlepší spôsob, ako ho zvýrazniť doma. Na vašich klávesniciach!