Články

Trend času čaju na jeseň

Trend času čaju na jeseň

Užívanie čaju je rituál, ktorý získava späť svoj význam, keď vás zima tlačí, aby ste zostali doma. Tento okamih si vychutnávame s horúcim pohárom a pár sladkostí, aby sme mohli čeliť nadchádzajúcej zime. A sublimovať tento okamih nič ako dobre upravený časový rozvrh čaju.

Sublimovaný čaj

Pre váš čajový rozvrh je nevyhnutným prvkom čajník hodný názvu, ktorý sublimuje listy, ktoré zasuniete do vody. Mnohé modely nájdete oveľa viac ako ostatné. Môžete sa rozhodnúť pre kvetinovú kanvicu pre veľmi anglický štýl alebo pre liatinovú čajovú kanvicu, ktorá vám poskytne viac japonskej inšpirácie. Akonáhle je čajník vybraný, neváhajte sa rozhodnúť pre krásne poháre v rovnakom štýle, aby ste vytvorili určitú harmóniu. Neváhajte však zahrať si kartu nesúladu riadu výberom rôznych pohárov.

Čas na gurmánsky čaj

Aký by bol čas na čaj bez sladkých dobrôt, ktoré sprevádzajú váš nápoj? Doručujeme koláčiky, koláčiky a iné anglické sušienky, ale predovšetkým aby sme pohltili pečivo a sušienky, dali sme na tortu pokrmy, ktoré ich predvádzajú. Milujeme zvončekové modely alebo podlahové servery, ktoré vášmu interiéru dodajú výšku. Neváhajte a množte nádoby tak, aby váš stôl dal ešte príjemnejší dojem. Zostáva len využiť tohto gurmánskeho a nadčasového okamihu, kým zima prevažuje vonku.