Informácie

Video: recyklujte vaše kartónové trubice na funkčné a originálne služby

Video: recyklujte vaše kartónové trubice na funkčné a originálne služby

Architekt Isabelle Lamoureux už dlho chce znovu objaviť svoju prvú lásku: umenie a tvorbu. Ale nie iba z akéhokoľvek materiálu. Kvôli zachovaniu životného prostredia si flexibilita vynálezu, ktorý umožňuje jeho ľahkosť a pevnosť, zvolila Isabelle Lamoureux pre lepenku. Umývateľný, poddajný, ekologický kartón spĺňa svoj sľub v nábytku. To umožňuje menej znalým vytvárať malé jednoduché, ale očarujúce objekty, čím odbornejší je dizajn triezvyho a originálneho nábytku. S dizajnérom sa naučíte, ako recyklovať vaše kartónové rúrky, aby ste vytvorili funkčnú a originálnu službu.

Čo potrebujete:

- Kartónové rúry s rôznym priemerom - Sivá kartónová doska - Vlnitá lepenková doska - Hodvábny papier - Kvapka správy: 739845 látka - Kus správy: 739845 látka alebo stuha - Šnúra - Pištoľ lepidlo - Lepidlo na tapety - Nožnice - Novinka: 739781 fréza - Rezacia doska

Vytvorte štruktúru služieb

- Rúrky rôznych priemerov zostavujte jeden po druhom okolo centrálnej kartónovej rúrky vytvorením kvetu. Pomocou lepiacej pištole naneste na skúmavku prúžok lepidla a pevne stlačte. Nechajte zaschnúť asi 15 minút. Vaša servisná noha je pripravená. - Položte sivú kartónovú dosku rovno na rezaciu dosku. - Umiestnite nohu bočnice vertikálne na sivú lepenku. Sledujte obrys chodidla na kartóne. Potom rozrezajte správy: 739781 odreže plochý kartón a odreže ho podľa obrysu. - Zopakujte postup a získajte dva sivé kartónové tácky a dva vlnité kartónové platne. - Nakreslite malé znaky na obidve strany, aby sa dobre prekrývali, a potom nalepte sivý kartónový podnos na podnos z vlnitej lepenky. - Teraz máte základňu svojho vozíka a jeho podnos. - Základňu na chodidlo prilepte roztieraním lepidla na okraje rúrok. Konajte rýchlo, lepidlo tuhne veľmi rýchlo. To isté pre servírovací podnos.

Ozdobte servírovací stôl

- Vaša štruktúra je pripravená na výzdobu. Položte ho rovno na pracovný stôl. - Roztrhajte prúžky hodvábneho papiera dlhšie ako je plocha tváre, na ktorej pracujete. Opatrne, ale rýchlo rýchlo natierajte stranu bočného stola smerom k vám lepiacou páskou. Dajte pozor, aby ste záhyby medzi valcami natierali. - Je dôležité naniesť hodvábny papier na celý povrch valcov podľa ich obrysu. - Potiahnite servírovací podnos lepidlom na tapety a prilepte svoje správy: textíliu 739845, pričom previs ponechajte všade okolo. - Zub okolo ovládača: tkanina 739845 sledujúca reliéfy valcov pomocou nožníc. Kusy látky preložte pozdĺž valčekov. - Oblečte boky so zaujatosťou alebo stuhou. Nechajte svoj stôl schnúť 48 hodín. - Potom môžete základňu namaľovať podľa vášho želania. - Ak chcete skryť nedokonalosti a pridať k svojmu stolu povrchovú úpravu, môžete do záhybov kotúčov nalepiť šnúru. Zistite viac! Generácia kartónov: //www.generation-carton.fr Objavte kolektív Ebullition!