Video: transformujte termosku na vyrazenú lampu

Video: transformujte termosku na vyrazenú lampu

Laurette kisslapêt, to je vtipné vtáčie meno, myslíš! Najmä vtedy, keď je bozk napísaný ako anglický bozk ... A ak Laure Mery tlačí eleganciu smerom k názvu svojej značky, jej výtvory nevyhnutne zdedia tohto zločinného ducha! Šperky a doplnky, koláže, lampy a drobné ozdobné predmety, regenerované tašky a vankúše, reštaurovanie nábytku, ktoré im poskytne druhý život ... zoznam jeho katalógu vyzerá ako lekcia od Prévert! Laure vás dnes podporuje v transformácii užívateľských termoskov na lisovanú lampu.

Čo potrebujete:

- Termoska lovená v garáži - Strakatý odtieň - Stuha - Sekvencová stužka - Dekoratívna soľ - Lakové laky - Lakové laky - Silné lepidlá - Jemný štetec - Rozvádzače elektrický s adaptérom na fľaše

Na zakrytie tienidla

- Zmerajte okraj tienidla lampy prechodom okolo spodnej a hornej strany pomocou pásky. Strihajte pás na správne rozmery. To isté urobte s výškou tienidla. - Stuhy položte rovno na pracovný stôl. Umiestnite známky do tejto šablóny v požadovanom poradí. - Známky nalepte na tienidlo lamely podľa zvislej čiary. Môžete ich zakryť lakom, ktorý ich chráni tvrdnutím. - Ak je lepidlo suché, môžete pre lepšiu omietku pridať vrstvu laku. - Na hornú a spodnú časť tienidla naneste flitrový pásik so silným lepidlom. Nechajte to zaschnúť.

Elektrická inštalácia

- Keď je tienidlo úplne zakryté, naplňte termosku dekoratívnou soľou, aby ste ju stabilizovali. - Umiestnite adaptér na krk termosky. - Spojte drôty cez tvarovku, potom ich od seba oddeľte, aby ste ich zasunuli do objímky a preveďte ich odskrutkovanými maticami. Zaskrutkujte späť a zatvorte zásuvku. - Položte tvarovku na adaptér, všetko, čo musíte urobiť, je vložiť tienidlo. Vaša pečiatková termo lampa je pripravená osvetľovať váš domov! Zistite viac! Laurette kisslapêt: //laurettekisslapet.blogs.marieclaireidees.com Objavte kolektív Ebullition!