Informácie

Video: ako premeniť obľúbený obrázok na pôvodnú tabuľku na základe odznakov?

Video: ako premeniť obľúbený obrázok na pôvodnú tabuľku na základe odznakov?

Pod značkou O'Perla distribuuje Martine Van Den Bussche Marty šperky a drobné ozdobné predmety. Od jemne ilustrovaných odznakov po vtáky až po náramky „Jarné lety“ pre Swarovski, jeho zbierky kombinujú humor a jemnosť. Jeho kreatívne súpravy na voľný čas sú perlami malých radostí, ktoré sa rozvíjajú za veľmi rozumnú cenu. Umelec udeľuje svoje know-how aj na seminároch prístupných jednotlivcom. Naučíte sa, ako vyrábať ozdobné gule, párty, odznaky alebo krištáľové náramky. Martine zdieľa jej tvorivosť s 12 ďalšími tvorcami kolektívu Ébullition. A tu nám ukazuje, že obľúbenú fotografiu môžeme vylepšiť vytvorením originálnej a vintage malby zdobenej odznakmi.

Čo potrebujete:

Pre rám podpory odznaku: - Podpora z lepenky z peria - Fotografie - Maskovacia páska v roliach vo farbách fotografie - Obojstranná páska v rolkách - Zodpovedajúce stuhy - Perlový náhrdelník alebo akékoľvek iné pomocné príslušenstvo - Samolepiaci krištáľ (cristalit) - Lepiaca pištoľ - Razidlo Pre odznaky: - Kovové odznaky - Lis na odznaky - Rozmanité papiere a tkaniny - Prepravný papier - Pergamenový papier - Žehlička

Pekná podpora pre vaše odznaky

- Priveďte lepenkový obdĺžnik z peria. Vložte svoju fotografiu, tu portrét Audrey Hepburnovej z 50. rokov, na ľavej strane obdĺžnika. Pomocou roliek maskovacej pásky zakryte prázdne povrchy jedným alebo viacerými škrabancami. Naneste lepiacu pásku plocho a zložte ju na oboch koncoch na zadnej strane rámu. Výhoda: v prípade chyby sa maskovacia páska bez problémov odlepí a prilepí späť. - Ak chcete pridať malú stranu „gýča“, umiestnite na svoju fotografiu reliéfny prvok, tu si nylonovú niť navlečte perlový náhrdelník. Prepichnite perovú lepenku dierkou na dvoch koncoch krku vašej postavy, aby do nej zasunuli dva konce náhrdelníka. Prevráťte kartón a vytvorte dvojitý uzol, ktorý drží vlákno. Na uzol aplikujte obojstrannú pásku na dokončenie upevnenia. - Ak chcete pridať ďalšie príslušenstvo, napríklad stuhy, použite lepiacu pištoľ. Na stuhu stačia dva malé body lepidla. - Ak chcete pridať pôvab, nalepte si niekoľko samolepiacich krištáľových guličiek (nazývaných kristalit). - Na pravej strane obdĺžnika pravidelne vyvŕtajte malé otvory a zaveste malé stuhy, ktoré slúžia ako podpora pre odznaky.

Vytvorte papierové odznaky

- Budete musieť urobiť odznaky odznakovej tlače, je to nevyhnutné! - Odrežte papier o niečo väčší ako je veľkosť odznaku, ako aj plastová podložka rovnakej veľkosti. Potom urobte koláž podľa vášho výberu na papieri. Pred lisovaním ho zakryte plastovou fóliou. - Odznak umiestnite tak, aby strana smerovala k vám do lisovacej schránky. Položte naň svoju dekoráciu, potom plastovú podložku a otočte nádobu, ktorá je teraz pod tlačou. Press. - Zadnú stranu odznaku vložte špendlíkom do prázdnej nádoby. Opäť sa otočte, čap je pripevnený na znaku. Je koniec!

Vytvorte odznaky v správach: 739845 látka

- Vyberte správu: 739845 farebná tkanina zladená s farbami vašej fotografie a orezajte kruh o niečo väčší ako je veľkosť odznaku. - Vytlačte ilustráciu Audrey Hepburnovej na prenosový papier. Odstráňte ochranný film a naneste svoju postavu na ovládací kruh: tkanina 739845. - Položte na ňu hárok pergamenu a potom na ňu niekoľko sekúnd podržte horúcu žehličku. Netreba trvať na tom, transferový papier veľmi rýchlo drží novinky: 739845 látka. - Na kovový znak naneste ozdobený kruh. Vložte ju do odznakového lisu a stlačte. - Pod tlakom sa tkanina povrazu 739845 môže mierne roztiahnuť a vyčnievať z okrajov odznaku. Stačí ju jemne nakrájať av prípade potreby pridať trochu lepidla. - Ak chcete ozdobiť svoje odznaky reliéfnymi figúrkami, jednoducho ich pripevnite pomocou lepiacej pištole. Stačí dve bodky lepidla, nepridávajte viac! Keď sú vaše odznaky pripravené, stačí ich pripojiť k rámu podpory! Ak to chcete urobiť, urobte otvory v bočných pruhoch úderu maskovacou páskou a na ne zasuňte pásky. Budú držať kolíky rôznych odznakov tým, že ich zahodia. Upravte upevnenie na zadnej strane nosného rámu, aby ste ho mohli zavesiť. Môžete tiež zarámovať tento dekoratívny obraz. Zistite viac! O'Perla: //operla.canalblog.com Objavte kolektív Ebullition!