A štýl Charlieho Chaplina inšpiroval dekor!

A štýl Charlieho Chaplina inšpiroval dekor!


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Začiatkom 19. storočia ho Charlie Chaplinova hra s mimom a zábavná chôdza povýšila na úroveň medzinárodnej osobnosti. Ako dokazuje minulý rok film The Artist, ktorého poctu kritikom tlieskajú kritiky, odkaz, ktorý zanechal siedmemu umeniu, zostáva nedotknutý, a to aj o storočie neskôr a dokonca 35 rokov po jeho zmiznutí. Navyše, jeho vzhľad, čierny oblek, fúzy, motýliky a bowlerová čiapka zase inšpirujú dekor ... Trend „Charlotta“ je nadčasový ako postava, ktorá ho stelesnila? Nepochybne!

Bowlerová ozdoba čiapky

Kultúrnu čelenku „bowlerovej klobúky“ Charlieho Chaplina nájdete v La Chaise Longue vo forme osvetlenia. Stojacia lampa, stolová lampa alebo závesná lampa zdobia výzdobu divadelnou notou, ktorá jemne evokuje našu slávnu ikonu tichého kina. Sme ďaleko od objektov s mierne kýčovitým štýlom chlopne!

Dekor fúzy

Fúzy Charlieho Chaplina sú rovnako mýtické ako jeho klobúk. Vo Fleux doslova padáme na poháre s fúzmi na každej strane! A to je celkom dobré, ak si chcete do svojho domu vtlačiť náladu humoru ...

Dekoratívny motýlik

Pokiaľ ide o motýlik, ktorý dotvára nenapodobiteľnú príťažlivosť Charlotty, hlasujeme za rozkošné hrnčeky podpísané Fleuxom, ktoré hrdo športujú po elegantnom vzhľade predka Madame Tie. A nielen to! Pozornosť nás upútali aj cukrové misky zdobené motýlikom a oblečené v buřince. Pre komiksového ducha, tak drahý Chaplinovi, je to skôr víťazstvo!Komentáre:

 1. Kajihn

  Práve vás navštívila skvelá myšlienka

 2. Chavatangakwunua

  Aj tak. Although there is plenty of writing on this topic. But really new NOTHING.

 3. Bredbeddle

  Dobre sa v tom vyznajú. Môžu pomôcť vyriešiť problém. Spolu môžeme nájsť riešenie.

 4. Curt

  Perfectly, I and thought.

 5. Gerred

  Vo všetkých osobných správach dnes odosielajú?Napíšte správu