SIA, láska k kvetom v dedičstve

SIA, láska k kvetom v dedičstve

Tkaniny kvety sa vám zdajú z iného veku? Nie, keď ich vytvoril SIA! Švédska značka úplne obnovila a zmodernizovala kvetinové umenie s umelými rastlinami, okolo ktorých si predstavovala jemnú dekoráciu. Vesmír SIA je dnes zložený z viacerých kvetov a rastlín vyrobených z tkaniny - hlavne hodvábneho papiera -, ale sú tu aj malé kúsky nábytku a dekoratívnych predmetov s nadčasovým kúzlom. Čo ak do interiéru vložíte trochu farby?

Zmeniť život

História SIA je predovšetkým históriou 180 ° zákruty. Kde ako mladá švédska žena v domácnosti Sonja Ingegerd Andersonová jedného dňa začala vyrábať batikovú tkaninu vo svojej kuchyni. Koníček, ktorý sa postupne zmenil na medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu na štyroch kontinentoch! Sme v roku 1963. Sonja sa obracia späť k svojej profesii ako sekretárka, aby sa venovala svojej vášni: látkovým výtvorom. Obrusy, zástera a detské oblečenie teraz zapĺňajú jeho svet a jeho dni. Predaj pokračoval až do dňa, keď ho časopis Femina požiadal, aby pre svojich čitateľov vytvoril umelú kvetinu. Rozvíjajúce sa papierové vrecúško Sonja Anderson bolo na vzostupe „Flower Power“ skutočným úspechom a potvrdilo vznik značky „SIA kunsthandverk“ (SIA označujúca Sonja Ingegerda Anderssona a kunsthandverk „remeselný výrobok“). logo Apple, ochranná známka spoločnosti SIA, inšpirované vesmírom Záhrady Eden - prezývka, ktorú dáva svojmu domu, bude sa vyvíjať v priebehu rokov, ale nikdy sa neprestane objavovať na podpise. zo švédskeho domu!

Dobývanie sveta

Workshop sa časom rozširuje a tím Sonja rastie. Jeho dom sa stáva obľúbeným miestom pre zákazníkov, pretože zbierky prekvapujú a diverzifikujú! Sonja konečne začína predávať svoje výtvory v niekoľkých obchodoch so suvenírmi a dekoráciami a cestuje za sebou, aby neustále obnovovala svoje modely. V roku 1975 Sonja navrhla otvoriť obchod v Štokholme, aby si mohla predstaviť svoje výrobky a vytvoriť dekoráciu výkladných skríň, ktoré ju potešia. Miesto je vybrané a stane sa ukážkou SIA v Štokholme po celé roky. Dnes je SIA značkou s jedinečnou osobnosťou a pozíciou. Kvety dopĺňajú zbierky textilu, riadu, nábytku, svetiel, váz, rámov, sviečok, svietnikov, ako aj široký výber darčekových predmetov a doplnkov. Každá zbierka je založená na prekvapení, diferenciácii a vhodnosti. Úspešná stávka pre Sonja, ktorá má stále miesto v spoločnosti, ktorej bola umelecká jednotka! Všetky zbierky nájdete na webových stránkach značky www.sia-homefashion.com.