5 chýb, ktorým sa treba vyhnúť pri dekorácii čiernej a bielej spálne

5 chýb, ktorým sa treba vyhnúť pri dekorácii čiernej a bielej spálneWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Chyba č. 1: nevyvážená biela a čierna


Výber pre čiernu a bielu je dobrý! Vedieť, ako vyvážiť tieto dva odtiene, je ešte lepšie! V skutočnosti by toto druhé miesto nemalo mať rovnaké miesto: v prvom rade nezabudnite, že čierna musí byť výrazne menej prítomná ako biela a že aj keď je to farba, ktorú máte radi, nemala by sa obliekať. všetky steny alebo strop sú vystavené riziku zníženia jasu miestnosti.

Pre a čierna a biela dekor úspešný, čierny sa však dá dokonale zvýrazniť na nábytok a ozdobné predmety s jemnými dotykmi.

Naopak, biela môže byť všade: na stenách, nábytku, látkach a dokonca aj na všetkých dekoratívnych predmetoch!
 

Chyba 2: nemeňte materiály


Ak si vyberiete jednu čierna a biela dekor, riskujete, že budete mať interiér, ktorý nemá žiaru. Aby ste tomu zabránili, je nevyhnutné meniť materiály, diverzifikovať farby, striedať matný a lesklý ... Odvažujte sa kombinovať ľan, zamat, vlnu, čipky a bavlnu!

Na strane nábytku je možné zvoliť drevo zafarbené čiernou a lakovanou alebo lakovanou bielou farbou, aby sa dosiahol lesk napríklad. Vďaka ich jemným odtieňom sú minerálne materiály obsiahnuté aj v čiernobielej dekorácii.
 

Chyba č. 3: rozhodnite sa pre 100% čiernobielu tlač


Pozor, rozhodnúť sa pre čierna a biela spálňa interiér je dosť riskantné, pretože riskuje hladovanie po celý život! Aby bola vaša spálňa útulná a príjemná, uvedomte si, že čierna a biela atmosféra môže obsahovať všetky odtiene šedej.

Farba by sa nemala eradikovať, môže sa vyskytovať napríklad v malých dotykoch napríklad cez zelené rastliny alebo malé ozdobné predmety.

Ak chcete priniesť postavu do čiernej a bielej miestnosti, musíte venovať osobitnú pozornosť výberu materiálov, ktoré musia byť veľmi kvalitatívne, a neváhajte sa rozhodnúť pre prírodné materiály pre autentickú stránku.
 

Chyba č. 4: opustenie teplej atmosféry


Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, a čierna a biela dekor môže byť veľmi teplý! A za týmto účelom môžete:

  • Hrajte so svetlami;
  • Používanie a zneužívanie prikrývok, koberčekov a vankúšov;
  • Ozdobte steny stenami všetkých druhov, ale čiernobielo.
  • Na okenných závesoch sa odvážajú hrubé tkaniny ako zamat.
     

Chyba č. 5: uprednostňovanie zjednotených


Takže vaše čierna a biela spálňa dekor nie je jednotvárny, vyhýbajte sa veľkým pevným plochám a neváhajte uprednostňovať látky so vzormi, pruhmi alebo bodkami. Na vašu bielu alebo čiernu pohovku umiestnite množstvo vankúšov do rôznych textílií, opovážte sa koberčekov a dizajnérskych lámp, nechajte svoju fantáziu zadarmo!