Články

Apis Cera, 100% prírodné sviečky

Apis Cera, 100% prírodné sviečky

Hľadaním prírodných sviečok, ktoré ponúkol svojej rodine, mal mladý muž nápad vytvoriť značku ekologicky zodpovedných francúzskych sviečok v 100% prírodnom reliéfnom včelskom vosku. Apis Cera sa narodil!

Dnešné sviečky

Vedeli ste, že väčšina sviečok predávaných na trhu pozostáva hlavne z parafínu alebo stearínu na úkor slávneho včelieho vosku? Toto je nález stvoriteľa Apis Cery, ktorý potom ľutuje, že nenašiel kvalitnú prírodnú sviečku za prijateľnú cenu.

Apis Cera, kde je návrat do prírody

Apis Cera v latinčine znamená „včelí vosk“ a je to jediná prísada, ktorú nájdete v sviečkach úplne nového. S cieľom obnoviť sviečky listy šľachty sú tieto sviečky vyrobené výhradne z prírodného včelieho vosku so 100% bavlným knôtom a ručne vyrobené. Netoxické, nekarcinogénne a neznečisťujúce sviečky Apis Cera sa potom javia ako skutočný návrat k prírode, vôňa vosku vás poteší. Najviac dekoratívne: reliéfna blondínka vosku ponúka originálne vykreslenie pripomínajúce včelí úľ a vyniká sviečkami, ktoré sa zvyčajne nachádzajú na trhu. Zelené a dekoratívne, je to víťazné združenie! Tieto sviečky ekologicky zodpovedné zabalené v hodvábnom papieri môžete ponúknuť sami alebo sebe v elegantnej škatuľke (9 sviečok) s pečaťou Apis Cera. Spočítajte 29 eur. > Viac informácií na apiscera.com