Komentáre

Zdobenie štúdia: pokyny

Zdobenie štúdia: pokyny

Životný štýl sa vyvíja a priestory musia experimentovať s funkčnými a prispôsobenými riešeniami. Zriadenie štúdia si vyžaduje minimum organizácie a metódy. Vytvorenie vlastného štúdia spočíva v kombinácii optimalizácie priestoru, funkčnosti a inteligentného rozloženia. Doprajte si pohodlie a modularitu vo svojom štúdiu nápadmi prispôsobenými vášmu každodennému životu.

Optimalizujte priestor

V štúdiu je zoskupených niekoľko aktivít na jednom mieste. Je dôležité dôkladne premýšľať o priestore a ušetriť čo najviac priestoru. Za týmto účelom optimalizujte všetky dostupné metre štvorcové. Začnite vytvorením vstupu do svojho štúdia, aby ste si zachovali svoje súkromie a usporiadali byt. Použite výšku miestnosti inštaláciou vysokých políc. Použijú sa na ukladanie škatúľ a kufrov. Obytný priestor od vchodu oddeľte úložnou jednotkou: tým sa v miestnosti vytvorí viac úložného priestoru a zároveň sa priestor rozdelí. Neváhajte a postavte policový regál. Tu môžete ukladať svoje knihy, tašky alebo topánky. Do priestoru na sedenie pridajte odkladacie boxy na čelo.

Multifunkčný nábytok

Vyberte si multifunkčný nábytok 2 v 1 alebo 3 v 1. Pomôžu vám uľahčiť váš každodenný život tým, že ho urobia pohodlným a dômyselným. Tento proces multifunkčného nábytku vynaliezavý vám umožňuje zariadiť izbu bez preťaženia alebo preplnenia priestoru. Spoločenská miestnosť sa potom dá využiť ako pracovná, recepčná a oddychová časť. Multifunkčné prvky vybavia vaše štúdio praktickým a zábavným spôsobom. Po rozložení môže byť kabriolet použitý ako pohovka aj ako posteľ. Ak chcete ušetriť miesto, vyberte si výškovo nastaviteľný stôl. Na druhej strane konferenčný stolík alebo jedálenský stôl bude dokonale reagovať na problém nedostatku miesta, pričom bude praktický a šikovný.

Územné plánovanie

V malom priestore je nevyhnutné zariadiť bez zaplnenia. Prijmite ekonomické a praktické riešenia skladovania. V kuchyni si vyberte jednoduché a jednoduché police, ktoré sa ľahko inštalujú na uskladnenie kuchynského náčinia alebo ozdobných predmetov. V prípade malých spotrebičov pripevnite police na stenu av mrknutí oka môžete umiestniť svoje kuchynské vybavenie. V ateliéri, poličke, vešiaku na uteráky alebo vešiaku na šaty, zaberajte priestor a steny vo svojej výške. Rozhodnite sa pre užitočné dekoratívne prvky a vyhnite sa zbytočným, aby ste mohli štruktúrovať a usporiadať priestor.