Informácie

Dekorácia stolov v brunch móde

Dekorácia stolov v brunch móde

Aby bola vaša nedeľa sladšia, nič také ako obed s priateľmi alebo rodinou. Ale na to potrebujete riad vhodný pre toto konkrétne jedlo. Takže pre úspešný brunch stôl, postupujte podľa našich rád.

Čo je brunch?

Na rozdiel od „raňajok“ a „obedov“ je neskoré raňajky jedlom, ktoré kombinuje raňajky a obed a podáva sa medzi 11. a 15. hodinou. Kombinuje sladké a slané a je určený predovšetkým pre ľudí, ktorí sa prebudia neskoro v nedeľu ráno, pre ktorých je už neskoro na raňajky. Na brunch stole nájdete typické raňajkové nápoje, pečivo a ďalšie toasty, ale aj slané jedlá okolo vajca (škrupina, praženica, omeleta).

Brunch pokrmy

Pochopíte, že si chcete pripraviť brunch stôl, je preto potrebné miešať prvky raňajok a obedov. Na nápoje preto budete potrebovať šálky na kávu, šálky čaju a vysoké poháre na ovocné šťavy. Pre tých, ktorí chcú mlieko alebo obilniny, budete musieť premýšľať o miskách. Potom, ako pri normálnom jedle, usporiadajte taniere a príbory, ale pridajte prvky, ktoré zodpovedajú podávaným jedlám. Nezanedbávajte teda šálky na vajcia a koše na chlieb a pečivo. Na raňajky si môžete dopriať brunch na podnose alebo na desiatu. Neváhajte rozmnožiť riad a vytvoriť tak veľmi labužnícky bufetový efekt.