Komentáre

Nezvyčajné: špeciálny háčik na prilbu

Nezvyčajné: špeciálny háčik na prilbu

Zaujíma vás, aký môže byť tento divný tvar na vašej stene? Viem, že toto je nové príslušenstvo pre všetkých používateľov dvoch kolies na uloženie prilby! Vysvetlenie.

Háčiky na kabáty sú výnimočné!

Hlavne venované vstupu, háčiky na kabáty sú skutočnými spojencami skladovania najmä v zimnom období, keď si kabáty musia nájsť miesto v našich interiéroch. Klasické háčiky na kabáty teda nie sú ničím viac ako menej pripevnenými na stene, čo nám umožní zavesiť naše šaty, keď sa dostaneme domov. Existujú klasické modely, ale aj iné veľmi dizajnové a originálne vo forme skrutiek, zvierat alebo vtipných chlapcov.

Háčik na kabát novej generácie

Nosenie kabátov už nestačilo na háčiky na kabáty a niektoré majú teraz nové funkcie. V MyYour má kolík tvar fazule v oveľa väčšej veľkosti ako obvykle (16 cm x 27 cm x 35 cm) a umožňuje vám zavesiť kabát malým háčikom, ale predovšetkým to je veľká správa: vyberte motocykel, skútr alebo prilbu na bicykel. Háčik nahradí vašu hlavu a zostane na ňom len prilba až do ďalšieho výletu. Pamätajte však, že ak nemáte dve kolesá, háčik na kabát funguje aj pre klobúky! A keďže to stále nestačilo na háčik na kabát Crazy Head, slúži tiež ako úložný priestor! Spočítajte 74 EUR za tento hák tri v jednom.