Páčia sa nám police na surové drevo

Páčia sa nám police na surové drevoWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Drevo je jedným z obľúbených materiálov na dekoráciu interiéru. Krásny, ušľachtilý, solídny, nadčasový, prispôsobí sa všetkým štýlom. Police na surové drevo sú ideálne: praktické a úplne modulárne. Aby sa optimalizoval priestor, táto uvážlivo oddelená dve miestnosti, od detskej izby po obývaciu izbu, od šatne po zadnú kuchyňu, sa týmto ultra-ekonomickým spôsobom skladovania hodí pre všetky fantázie.

Oblasť knižnice

Na transpozíciu do škandinávskeho štýlu je priehradka knižnice skutočne jedným z najchytrejších prvkov domu. Umožňuje zabíjať dva vtáky jedným kameňom tým, že vymedzí každý priestor podľa potrieb a zároveň umožní ukladať obľúbené predmety každého člena rodiny. Knižnica je ozdobným prvkom aj úložnou jednotkou a umožňuje tiež pridať priestor do stiesneného ubytovania vytvorením ďalšej miestnosti. Veľkou výhodou je, že oblasť knižnice sa osvetľuje, čím sa znižujú náklady, pretože v novom priestore nie je potrebné vytvárať otvor pre vonkajšiu stranu. Ak chcete pridať do spálne ďalšiu izbu alebo vytvoriť kancelársky priestor v trochu príliš veľkej obývacej izbe, môžete si preto vybrať, či police na surové drevo budú maľovať tón v dokonalej harmónii s okolitým štýlom, alebo si ponechať tak, ako sú. pre rustikálnu notu.

Fotografie: La Redoute / Alinéa

Kombinujte estetiku so solídnosťou

Poličky zo surového dreva sú jednomyseľné: sú krásne aj pevné. Či už ste fanúšikom formule 1, londýnskej architektúry alebo starých kníh, cielenú literatúru je možné bezpečne zobraziť na surových drevených policiach. Sú skutočne schopní uniesť významnú váhu bez blikania a elegantne. Je to pre nadšencov kulinárskych prípravkov vyžadujúcich celý arzenál niekedy veľmi ťažkých nádob: vybavenie zadnej kuchyne reťazou drevených políc je vynikajúcim riešením na uskladnenie tohto typu materiálu. Preto môžeme do ubytovania priniesť dobrú dávku praktickosti, aj keď malú. Skladovanie sa vykonáva samostatne a ekonomicky.

Fotokredit: Mobalpa

Umenie inteligentného úložiska

Špecialisti na nábytok a obchody pre domácich majstrov ponúkajú veľmi zaujímavú škálu políc zo surového dreva. Je na každom, aby si vybral dĺžku, hrúbku a hĺbku, ktorá im vyhovuje. Z CD alebo DVD police do police pre veľké materiály pre domácich majstrov je všetko možné. A integrovať police do interiéru je hračka. Môžu vyplniť medzeru pod schodmi, ak sa rozhodnete pre stiahnuteľný model alebo optimalizujete svahy podkrovia, aby ste nestratili žiadny štvorcový meter. Sú ideálne na vybavenie šatne pri nízkych nákladoch. V kuchyni vytvára drevená polica dojem komody. A ak chcete skryť malé nezaraditeľné drobnosti, môžete police úplne vybaviť zásuvkami.

Fotokredit: La Redoute

V závislosti na hľadanom štýle a v závislosti od miestnosti, v ktorej budú inštalované, si vyberieme medzi drevotriesky - dostatočné pre suterén, garáž a ďalšie prílohy do domu - a krásne masívne drevo, surové prevedenie, ktoré prinesie štýl a teplo interiéru. Jednoznačne sa nám páčia drevené police a robia nám to dobre!

Fotokredit: Fly Naše praktické videá o detskej výzdobe