Články

Ženský dekor pre dospievajúce dievčatá

Ženský dekor pre dospievajúce dievčatá

Je ťažké nechať vaše dieťa rásť bez špetky srdca a napriek tomu je potrebné pripustiť, že váš dospievajúci už nie je dosť starý na to, aby spal v miestnosti plnej bábik a rozprávkových princezien. Aby ste sa lepšie držali jej obrazu mladého dievčaťa, navrhnite, aby ozdobila svoju izbu ženským spôsobom. Tu je výber dekoratívnych predmetov, ktoré jemne premenia spálňu vášho tínedžera.

Čistá atmosféra

Ak vášmu teenagerovi vyhovujú jemné a útulné vesmíry, vyberte si dekoráciu v štýle budoár. S niekoľkými prvkami je veľmi ľahké feminizovať vašu spálňu elegantným spôsobom. Začíname lustrom s príveskami ako Cigán z súčasnosti (49 €). Vedľa jej postele sme pridali nočný stolík v klasickom štýle, ako je Pauline stôl (109 EUR v spoločnosti Delamaison). Na stenu môžete umiestniť zrkadlo s barokovým rámom, ale v modernej farbe ako fialová (24,90 EUR v RoyaleDeco). Aby sme si však udržali čerstvú stránku, pretože je to teenager, dokončujeme posteľnú bielizeň slobody.

Dievčenská atmosféra

Ak je váš teenager viac v móde a ženských doplnkoch, obráťte sa na dievčenskú výzdobu, ktorá kladie na stranu kamienky a flitre. Vaše dieťa bude určite potešené myšlienkou mať veľmi moderný stôl s ružovým nádychom, ako napríklad Mik stôl z Castoramy (139,92 EUR), ktorý sa dá koordinovať s kreslom Girly de But (49 EUR). Fialový chlpatý koberec je možné položiť tak, aby sa so svojimi priateľmi mohla rozprávať na podlahe. Nakoniec pre tých, ktorí obdivujú veľké ženské postavy, inštalujeme obrazovku Marilyn Monroe (119 € v RoyaleDeco). Nemôže byť očarujúce! Všetky naše Deco videá