Vyberte si pre detskú izbu modrú farbu

Vyberte si pre detskú izbu modrú farbuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Modrá nie je len pre malých chlapcov. Naopak, je to farebná voľba pre detské izby vďaka jemnosti a upokojujúcim vlastnostiam.

Modrá: pozitívna a trendová

Podľa chromoterapie, ktorá rozpoznáva prednosti každej farby, je modrá ideálnou farbou pre spálňu, pretože upokojuje a pomáha podporovať spánok. Okrem tohto druhu kvality je modrá tiež veľmi trendovou farbou, ktorá sa vo svete domu veľmi cení. Upokojujúce má veľa odtieňov, ktoré mu umožňujú prispôsobiť sa každému štýlu.

Modrá pre deti

Pre deti si môžeme zvoliť iný odtieň v závislosti od toho, či ide o izbu pre dievčatá alebo chlapcov. Pre dievča môžeme vsadiť na veľmi jemnú pastelovú modrú pre romantickú atmosféru a pre chlapcov si môžeme zvoliť intenzívnejšiu modrú ako je tyrkysová alebo dokonca elektrická modrá. Môžete maľovať celú miestnosť, aby ste vytvorili ukľudňujúcu bublinu, alebo maľovať jednu stenu a pridať do miestnosti dotyk farby. Potom nájdete veľa doplnkov, ktoré vám pripomínajú dekoráciu. Záclony, lampy, kreslo alebo stôl si ľahko nájdu svoje miesto v spálni. Nakoniec vedzte, že modrá s ostatnými prírodnými jemnými farbami, ako je sivá alebo béžová, ale tiež s červenou, veľmi dobre funguje, aby napríklad pre chlapcov vytvorila originálnejšiu atmosféru. Neváhajte a zapojte svoje dieťa do výberu odtieňa modrej.