Komentáre

Bharati show inšpiruje indický domáci dekor

Bharati show inšpiruje indický domáci dekor

Od 23. do 25. novembra 2012 sa veľká indická show Bharati vracia do Paríža, aby vám ponúkla 2 hodiny cesty na koniec sveta. A aby sme si ju aj naďalej užívali raz doma, nasadili sme indickú dekoráciu inšpirovanú svetom show.

Bharatská show

Bharatská show, inšpirovaná bollywoodským vesmírom, kedysi v Indii ... nás ponorí do farebného a trblietavého vesmíru tradičnej Indie. V programe fresky tancovali a spievali, aby ste objavili indickú kultúru a jej poklady. Mnoho tanečníkov a hercov nasleduje jeden druhého, aby vám ponúklo úplnú zmenu scenérie!

Bharati inšpiruje dekor

Po prehliadke si pravdepodobne budete chcieť vziať letenku do Indie, ale počas čakania na cestu sa vo vašom vnútri usadí duch Indie, aby vás prinútil cestovať bez toho, aby ste opustili svoj domov. Rovnako ako v prípade show, kľúčové slovo interiéru bude farba! Odvážime sa na teplé a trblietavé farby, ktoré pripomínajú šumivé sárie v Indii. Odporúčame, aby sa žltá, červená, oranžová a ružová miešali bez moderovania pre predpokladaný bollywoodský dekor. Vyberte si farbu na stenách, vankúšoch na pohovke a farebnom nábytku, pretože všetko môže priniesť radosť zo show do vášho interiéru. Náš dekoratívny tip: na oknách majú dve číre farby kombináciou oranžovej a fuchsiovej farby. Keď svetlo prechádza cez farebné záclony, atmosféra vášho interiéru získa jeho najkrajšie farby.