Články

Aké farby zohrejú príliš bielu obývačku?

Aké farby zohrejú príliš bielu obývačku?

Zima sa rýchlo blíži, je dôležité zahriať jej interiér zahrnutím teplých farieb. Vytvorte útulný a príjemný kokón v odtieňoch hnedej: béžovej alebo čokolády. Doprajte si útočisko mieru pri ohni.

Teplá a priateľská čokoláda v bielej obývacej izbe

V príliš bielom a rafinovanom interiéri prinesiete nádych tepla lakovaním čokoládovej steny. Táto farba zahreje atmosféru. Biely pôjde dokonale s touto príjemnou a priateľskou farbou. Môžete tiež spojiť krtek s bielou, aby ste vytvorili kompozičné umenie života medzi sladkosťou a kultivovanosťou. Varianty hnedej sa dokonale kombinujú so svetlou bielou, aby v obývacej izbe poskytovali čistotu a eleganciu. Tieto tóny zahrievajú miestnosť a vytvárajú spojenie farieb, ktoré vedú k pokoju. Steny v taupe alebo béžovej farbe sa ideálne hodia na prírodné materiály, ako je drevo alebo ľan.

Zobuďte svoju obývaciu izbu v jasných farbách

Oživte svoju obývaciu izbu jasnými farbami a dodajte svojej dekorácii nový život. V obývacej izbe, ktorá je príliš biela, je nevyhnutné vstreknúť farbu a radosť z života. Vitamín bohatá a farebná vám oživí obývaciu izbu. Dotykom prinesiete do svojho prostredia dynamiku napríklad výberom červenej alebo oranžovej pohovky. Vďaka teplým tónom, ako je oranžová, žltá alebo červená, atmosféru zahrejete. Ak chcete vytvoriť farebný priestor na ochranu súkromia, môžete si zvoliť stenu s benzínovou modrou. Poskytne pocit bezpečia v obývacej izbe a zároveň vytvorí originálny kokon.

Hrajte na jemných a jemných farbách

Vylepšite svoj interiér tým, že mu dodáte charakter a hĺbku kombináciou farieb medzi nimi. Ak to chcete urobiť, hrajte si na jemných farebných kombináciách vo vašej výzdobe alebo na stenách. Vyberte si pastelovú farbu: mandľovo zelená, ružová alebo žltá. V budoárskom duchu je nevyhnutná sladkosť. V rafinovanom a romantickom štýle sa rozhodnite pre odvážnu zmes bielej a šedej. Táto dohoda splní vaše očakávania, pokiaľ ide o autentickú výzdobu. V tomto štýle sa šedá a biela perfektne kombinujú, aby poskytovali optimálny jas a elegantný vesmír.