Články

Aké farby by sa mali dať interiéru podľa znamenia jesene?

Aké farby by sa mali dať interiéru podľa znamenia jesene?

Rovnako ako v móde, dekorácia ustupuje jesenným farbám: teplé farby, intenzívne hnedé farby a spojenectvo fialovej a žltej. Tieto farby prebudia váš interiér začlenením teplých a svetlých odtieňov. Na jeseň av zime tieto odtiene dodajú vašej dekorácii energiu a zároveň poskytujú prirodzené a jemné teplo.

Osviežujúci jesenný pomaranč

Oranžová farba pripomína jeseň a najmä listy, ktoré padajú zo stromov, aby ponúkli efekt oranžového, teplého a upokojujúceho kvetinového záhonu. Obnovte tento jesenný vesmír vo svojom interiéri tým, že sa zabalíte do dekorácie obrátenej k tejto oranžovej farbe. Tento odtieň je v centre pozornosti interiéru. Oranžový odtieň symbolizuje prírodu a životné prostredie. Oranžová farba je ideálna na bielu alebo sivú farbu. Od svetla po tmy experimentujte so všetkými odtieňmi pomaranča na zahriatie vášho interiéru. Ak sa rozhodnete pre koberec v rovnakom odtieni, nezabudnite na stenách zvoliť neutrálne farby, napríklad sivobiele. Oranžová farba sa používa na dotyk a prispôsobuje sa trieštivým farbám.

Autentický duch v odtieňoch hnedej

Hnedé vnesú do vášho interiéru teplo a príjemnosť. Ak chcete urobiť priestor pod znamením jesene, zvážte použitie všetkých variantov hnedej. Na stenách sa rozhodnite pre striedanie farieb medzi sivou a béžovou. Na zemi si vyberte rustikálne parkety v surovom, voskovanom alebo morenom dreve zvýrazňujúcom známky času. Rozsviette miestnosť pomocou základného prvku: koberec krémovej farby. Pomáha udržiavať jas v miestnosti. Tieto odtiene smotany, šedej, béžovej a hnedej zahrievajú atmosféru a dávajú príležitosť vytvoriť príjemný vesmír pri ohni a pripraviť sa na zimu jemným spôsobom.

Perfektná kombinácia parmany a žltej farby

Parma a žltá sa dopĺňajú a kombinujú, aby ponúkali zmyselnú a elegantnú dekoráciu pádu. Farba preberá vo vašom interiéri, aby sa zabránilo prepadnutiu do melanchólia. Táto kombinácia farieb prináša teplo a romantiku do vášho interiéru a zároveň spĺňa vaše očakávania z hľadiska originality. Čerstvosť žltej sa dokonale spája s eleganciou parmy na stenách vďaka odvážnej a elegantnej tapete. Farby napádajú váš vesmír, aby oživili vašu dekoráciu. Zobuď svoj štýl zavedením jemnosti tohto odtieňa. S veľmi ľahkou masívnou dubovou podlahou to pôjde dobre, keď bude hrať na kontrastný efekt. Nakoniec si vyberte koberec v rovnakých fialových odtieňoch, aby ste dosiahli dokonalú harmóniu medzi farbami.