Malý pán v ríši divov

Malý pán v ríši divovWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Značka Petit Pan, založená v roku 2002 spoločnosťami Myriam De Loor a Pan Gang, naďalej vyfarbuje a poetizuje svet detstva. Mladý čínsko-belgický pár, inšpirovaný kódmi tradičnej čínskej kultúry pre štýl a tlač, si predstavoval šumivý a osviežujúci vesmír zložený z doplnkov, posteľnej bielizne a oblečenia pre najmenších. Nová kolekcia s názvom Microcosme naznačuje slnečnú zimu!

Balíček z Číny…

Myriam De Loor a Pan Gang, pár v práci aj v živote, sa stretli, keď sa Myriam práve vrátil z Florencie, diplom umeleckých diel v ruke. Z ich lásky sa narodil malý chlapec, Emile, ktorému jeho čínska babička ponúkne pekný balíček plný tradičných ázijských odevov. Láska na prvý pohľad od Myriam pre tieto farebné a útulné malé oblečenie! Potom sa s Panom rozhodnú ísť do „Stredného kráľovstva“ a predstaviť dieťa svojej krásnej rodine. Z tejto cesty sa zrodí značka Petit Pan, ktorá pôvodne ponúka šarkany predstavené otcom Pan a detské oblečenie od rodiny. Prvé zbierky sa stretli s obrovským úspechom a nasledujúce boli obohatené perinami, nárazníkovými doštičkami, pokrývkami a nábytkom pre najmenších, ktoré vytvoril Myriam. V priebehu rokov a ciest sa belgický dizajnér odváža kombinovať farby, bez toho aby stratil svieži a hravý dotyk, vďaka ktorému je značka úspešná. Postupne rastie, ale zostáva v ľudskom meradle: o desať rokov neskôr sú výrobky stále ručne vyrábané čínskymi remeselníkmi. Petit Pan má teraz šesť parížskych obchodov vo svojom vlastnom mene, početné predajné miesta vo Francúzsku a na celom svete prostredníctvom siete vybraných značiek, ako aj internetový obchod www.petitpan.fr.

Jemný a farebný vesmír

Ak sú vzory a farby dve červené vlákna značky Petit Pan, Myriam De Loor vždy venuje osobitnú pozornosť rešpektovaniu predkovskej ázijskej grafiky. Vďaka skutočnej predilekcii pre ružovú farbu mladá matka napriek tomu dáva do popredia každú kolekciu novú farbu. Napríklad sortiment textílií a výtlačkov uvádzaných na jeseň a v zime 2012 prvýkrát obsahuje sivú farbu bez zabudnutia na teplé farby - červené a fialové - a živšie tóny. Rovnako ako mikrokozmos, nová kolekcia má byť radostná, sladká a rojivá! Okrem oblečenia a dekorácie ponúka Petit Pan rad venovaný galantérii, aby udržal ducha stvorenia. Nájdeme preto najpredávanejšie látky značky, ale tiež zaujatosť, tlačené gombíky, čipky a rôzne materiály. Všetko, čo je k dispozícii, inšpiruje a predstaví si vlastné deky, mobily, oblečenie alebo koše v správach: 739845 látka.