Umývačka riadu Miele: hľadanie dokonalosti

Umývačka riadu Miele: hľadanie dokonalosti

Dokážete urobiť lepšie ako umývačka riadu Miele? Rozhodol som sa urobiť malú schôdzku veľkých domácich spotrebičov, a to najmä umývačky riadu, pretože sa hromadili v mojej tlačovej schránke na nových strojoch. Spoločnosť Miele práve oznámila vydanie nového modelu: umývačky riadu Miele G 5220 SC.

Umývačka riadu Miele nie je zábavná, ale dôsledná

Je zrejmé, že umývačky riadu Miele nie sú ozdobnými modelmi, ako dokazuje ovládací panel. Miele G 5220 SC má 6 programov s teplotami od 40 do 75 ° C. Všetky môžu byť spojené s funkciou Turbo na obmedzenie doby cyklu až na 50 minút. Odložený štart je možný až o 24 hodín a obrazovka ovládania zobrazuje zostávajúci čas pred koncom cyklu. Umývačky riadu Miele sú obzvlášť efektívne z hľadiska ich pohodlia pri používaní. Platí to najmä pre vnútorné usporiadanie s treťou zásuvkou na príbory, horným košom s 9 nastaviteľnými výškami a predovšetkým s uzáverom Comfort Close, ktorý umožňuje, aby boli dvere otvorené v akejkoľvek polohe ( a môžem ti povedať, že ma to trápi, moje dvere umývačky riadu, ktoré sa neustále zatvárajú!).

Špičková technológia ... za cenu!

Z technologického hľadiska je umývačka riadu Miele G 5220 SC vybavená Perfect Glass Care, ktorá zaisťuje jemné ošetrenie pohárov, aj tých najtenších, ako aj rozpoznanie čistiaceho prostriedku, čo znamená, že umývačka riadu rozpozná, či ho používate tablety, prášok, soľ a / alebo oplachovací prostriedok. Je zrejmé, že celá táto závažnosť je zaplatená a bude stáť 999 €, aby sa stala hrdým majiteľom Miele G 5220 SC. Z tohto hľadiska je ťažké robiť lepšie ako umývačky riadu Miele. Umývačka riadu Miele, G 5220 SC, ekologický podiel 999 € + 6 €