Super výkonná umývačka riadu Whirlpool

Super výkonná umývačka riadu Whirlpool


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Umývačka riadu Whirlpool so superhrdinovými silami: šiesty zmysel a Powerclean! Keď idete z umývania rúk na umývanie v umývačke riadu, dúfate iba v jednu vec: nikdy viac, nikdy už nevkladajte ruky späť do mazacieho tuku! Bohužiaľ si rýchlo uvedomíme, že umývačka riadu nie vždy díva na špinu ani rovnakú vytrvalosť ako my, aby sme vymazali stopu, ktorá sa rozhodla prežiť. Ešte nepríjemnejšie ako riad v ruke, sú po ruke aj riady po priechode do umývačky riadu, ktoré často končia slovami „Dobré, odteraz skôr opláchnem, aby sa umývačka umývala dobre“. Čo je rovnaké všadeprítomné, pretože si uvedomujeme, že veľa ľudí si umývalo riad ručne pred vložením do umývačky riadu. Ukazuje sa, že nová umývačka riadu Whirlpool sľubuje, že tento krok už nebude prebiehať. Ale môžeme tomu veriť?

Whirlpool 6th sense Powerclean umývačka riadu: technické vlastnosti

V skutočnosti technológie tejto umývačky riadu nie sú nové. Vďaka „šiestemu zmyslu“, ktorý je spoločný pre mnoho produktov Whirlpool, je stroj inteligentný vďaka snímačom, ktoré merajú stupeň znečistenia a podľa toho prispôsobujú čas cyklu, teplotu a množstvo vody. „Powerclean“ je pridaním 28 trysiek umiestnených v spodnej časti nádrže, ako vidíme na fotografii.
V skutočnosti tieto technológie už existujú na väčšine umývačiek riadu Whirlpool. Skutočnou novinkou je však spotreba znížená na maximum. V prípade programu Eco 50 ° môže umývačka riadu umývať až 13 prestieraní s iba 6 litrami vody! Podľa značky by išlo o najnižšiu spotrebu na trhu. Whirlpool umývačka riadu, ADP 8688 PC WH, voľne stojaca biela, 700 €


Komentáre:

 1. Arajora

  It's here if I'm not mistaken.

 2. Batt

  an Important answer :)

 3. Trymman

  Straight to the bull's eye

 4. Raynor

  Podľa mňa sa mýliš. Ponúkam sa na diskusiu. Napíšte mi do PM, vyriešime to.

 5. Porteur

  EPTI SPS OBROVSKÉNapíšte správu