Houndstooth vzory pre grafický dekor

Houndstooth vzory pre grafický dekorWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Na jeseň sa honosný motív vracia do šatníkov, ale nielen! Vo výzdobe ponúka aj elegantný a mužský štýl usadením v našich interiéroch. Návod na použitie.

Houndstooth, kesako?

Jedná sa o malé čiernobiele dlaždice atypického tvaru. Presne, je to tkanina s priečnou väzbou vytvorená z dvoch farieb (najčastejšie čiernej a bielej) usporiadaných do šachovnicového vzoru. Ako si viete predstaviť, tvar daný vzorom vyzerá ako sliepka a to je to, čo dalo tlači jej názov. Výsledok je veľmi grafický a dodá vašej dekorácii retro dotyk. Svoje miesto si nachádza najmä v jesennej a zimnej dekorácii pre svoju kryciu stranu.

Ako používať houndstooth na dekoráciu?

Rovnako ako všetky bežne prítomné vzory, houndstooth sa používa pomocou tlačidiel, aby ste sa vyhli uduseniu miestnosti, pokiaľ si neprajete vytvoriť veľmi originálny dekoratívny efekt. Môžete ho nainštalovať do obývacej izby pomocou vankúšov, hodov alebo iného textilného doplnku, aby elegantne dotiahli váš dekor. Môžete si však tiež staviť na nábytok, pretože značky ako Seletti neváhali aplikovať vzor na komody a ďalšie kusy, ktoré dodajú vašej obývacej izbe neprekonateľný dekoratívny efekt. V Saint Maclou nájdete tiež houndstooth tapetu, ktorá sa má aplikovať v pruhu alebo na stenu, aby vytvorila mužskú atmosféru vďaka svojej tmavej farbe, v obývacej izbe, spálni alebo vstupe. Pokiaľ ide o farby, houndstooth si zrejme nájde svoje miesto v čiernej alebo bielej dekorácii pre elegantného a dizajnérskeho ducha, ale môžete ho tiež nainštalovať do farebnejšej dekorácie pre nepredvídateľný retro dotyk.