Podrobne

Horčica žltá prevezme pád

Horčica žltá prevezme pád

Tonická farba par excellence, žltá je veľmi jasná farba slnka, ale na jeseň jej odtieň mierne stmavne, aby evokoval jesenné lístie. V dome potom nasnímame horčičnú žltú, aby sme dali dekoráciu jeseň.

Priblížte horčičnú žltú

Odtiene žltej sú veľmi bohaté a dokonca aj názov horčica žltá pokrýva niekoľko odtieňov. Takže, v závislosti od prípadu, nájdete žltú farbu s jemným nádychom zelenej a na druhej jemnú hnedú. Žltá farba je potom menej svetlá, a preto viac napomáha zdobeniu kokónov, pričom interiéru dodáva dotyk farby.

Ako používať horčičnú žltú?

Aby vaša obývacia izba nevyzerala sedemdesiatych rokov, vyhýbame sa celkovému horčicovému žltému vzhľadu. Táto farba sa používa na niekoľkých dobre zvolených klávesoch, najmä v textilnom priemysle. Napríklad nainštalujte vankúš na sivú pohovku na vylepšenie dekorácie alebo koberec pre originálny dotyk v obývacej izbe. Ak chcete, aby sa farba vo vašej dekorácii prejavila viac, môžete si trúfať v podstatnejšej miestnosti. Nájdete tu mnoho pohoviek, ležadiel, kresiel a iného nábytku, ktoré zobrazujú túto farbu a ponúkajú originálny interiér a nádych ročníka. Všimnite si, že táto farba nachádza svoje miesto popri prírodných farbách, aby vylepšila pôvodnosť originálom. Potom horčicu nainštalujeme v šedej, taupe alebo bielej farbe pre veľmi moderný vzhľad.