Brabantia dáva na svoj podstavec dizajn

Brabantia dáva na svoj podstavec dizajn

Kôš do budúcnosti? Je to Brabantia. Pop-farebná žehliaca doska? Je to znova Brabantia! Výrobky holandskej značky sú často kopírované a nikdy sa im nevyrovná. Teraz sú súčasťou nášho každodenného života od roku 1919. Značka skutočne vkladá všetky svoje know-how do vývoja bežných doplnkov, aby boli krásne a šikovnejšie. Pevné a nadčasové výrobky, to je niečo, čo zviesť! Jeho katalóg je dnes rozdelený do 5 kategórií, ktoré zahŕňajú viac ako 500 výrobkov - spracovanie odpadu, konzervácia potravín, príprava jedla, práčovňa a údržba kúpeľní. Preskúmanie detailov.

Udržateľný projekt

Výrobky, ktoré kupujeme dnes, majú často obmedzenú životnosť. Rozbíjať / hádzať / nahrádzať sa stalo zvykom, a to aj napriek neskutočne sa rozvíjajúcemu ekologickému povedomiu, smutnej skutočnosti. Práve kvôli prerušeniu tohto cyklu si spoločnosť Brabantia vybrala pevnosť ako usmernenie pre svoje výrobky. Všetko sa začalo v roku 1919 v malom holandskom meste Aalst. Brabantia je potom malý tradičný rodinný podnik riadený inžiniermi a remeselníkmi. Spoločnosť bola založená pod názvom Elderen & Co a jej súčasný názov bude mať až o niekoľko rokov neskôr (od názvu regiónu na juhu Holandska Brabantsko). Spoločnosť vyrába kanvy, vedrá, lieviky a mliečne filtre. V priebehu rokov sa Brabantia rozrástla vytvorením niekoľkých dcérskych spoločností v zahraničí a inštaláciou závodov v Európe. V roku 1994 bolo certifikované výrobné zariadenie podľa normy ISO, čím sa jeho začiatok označoval ekologicky zodpovedným spôsobom. Recyklovateľné materiály, partneri zaoberajúci sa životným prostredím, regulovanou výrobou a distribúciou ... Holandská spoločnosť dáva všetku svoju energiu do služieb čo najekologickejšej spotreby.

Inteligentný dizajn

Od svojho vzniku sa spoločnosť Brabantia rozhodla prepracovať každý produkt každodenného života tak, aby bol praktický a estetický. Vzniklo tak veľa hravých výrobkov - od grafickej žehliacej dosky až po distribútora kávových kapsúl dizajnéra - a stali sa ikonami každodenného dizajnu. Značka tiež inovovala vo svojom odbore spustením Touch Bin, koša, ktorý sa otvára jednoduchým dotykom prstom. Spoločnosť Brabantia odvtedy svoj hviezdny produkt odmietla v širokej škále farieb, takže sa dá integrovať do každého interiéru bez ohľadu na jeho štýl. V sortimente „konzervovanie potravín“ nájdeme všetky výrobky potrebné na usporiadanie a usporiadanie kuchyne, pričom dizajn je pre holandskú značku drahý. Stolový riad a nádoby na prípravu jedál sa nesmiete preháňať s mnohými krásnymi a ľahkými výrobkami! Celú kolekciu nájdete v butikoch a predajniach značky alebo na www.brabantia.com.