Informácie

Čerešňa na torte je späť!

Čerešňa na torte je späť!

Fluorescenčné farby, nepredvídateľné výtlačky, vtipné sieťotlače ... La Cerise sur le Gâteau udáva tón modernej a veselej bielizne. Jej tvorkyňa Anne Hubert sa pustila do dobrodružstva v roku 2005 po tom, čo mnoho rokov pracovala vo svete módneho dizajnu a dekorácie. Úspešná stávka pre tohto milenca krásneho bielizne, ktorý pokračuje v odovzdávaní svojej fantázie do služby stvorenia vždy svieži a farebnejší!

Farba navždy

Posteľná bielizeň a doplnky do domácnosti La Cerise sur le Gâteau sa zrodili vďaka láske k farbám. Osvetľujú prostredníctvom svojich básnických a súčasných obrazoviek všetky svoje výtvory. To bolo v roku 2005, kedy bola vytvorená La Cerise sur le Gâteau pod impulzom Anny Hubertovej. Diplom úžitkového umenia vo vrecku a niekoľkoročné skúsenosti ako dekoratívna stylistka: tu je pripravená vydať sa na dobrodružstvo. Annyho výtvory sa najskôr zoznámili ústne, potom súkromným predajom a potom ich odborníci na dekorácie na obchodnom veľtrhu Maison & Objet stali skutočným laboratóriom nových trendov. Čoskoro nasledoval úspech a značka otvorila svoj e-shop. V roku 2011 značka Monoprix ponúkla spoluprácu s la Cerise sur le Gâteau, vďaka ktorej vznikne exkluzívna kolekcia oblečenia a doplnkov pre domácnosť. Nový úspech pre značku, ktorá teraz pripravuje svoju vlastnú kolekciu Jeseň / Zima… bude pokračovať!

Tradičné kódy boli revidované

Vychádzajúc z nadčasových francúzskych odkazov na bielizeň pre domácnosť, Anne dodáva súčasné kódy a nádych sviežosti, ktorý jej príslušenstvu dáva taký osobitý štýl. S jasnou predilekciou pre neóny („Neón, či už je naša identita žltá, ružová alebo zelená“), Anne vytvorila prikrývky, obliečky na periny a vankúše, na ktorých je plátno Jouy alebo Liberty ' tlač s nádychom humoru. Základy iskry a tkaniny (ľan, bavlna) sú všeobecne známe. Čerešňa na torte pochádza z regiónov so silnou textilnou stopou (región Vosges pre Francúzsko a Porto pre Portugalsko) a zostáva verný odkazom, ktoré urobili povesť a dlhovekosť bielizne minulosti. Kvalitné látky, ktoré sú východiskovým bodom pre všetky výtvory La Cerise sur le Gâteau, sa transformujú na utierky, posteľnú bielizeň, nákupné tašky, spacáky, súpravy a detské odevy. Anne Hubert oprášila tradičný domáci doplnok, aby ho interpretovala s chuťou: chceme viac!

Kde nájdete La Cerise sur le Gâteau?

Značka je dnes prítomná na viac ako 180 obchodných miestach, najmä na referenčných miestach v Paríži, ale aj v Európe a zahraničí, ako napríklad v Japonsku, Hongkongu alebo Austrálii. Internetový obchod je k dispozícii aj na www.lacerisesurlegateau.fr