Priblížte trend drevených predmetov

Priblížte trend drevených predmetov

Možno ste si všimli, že materiály, ktoré používajú dizajnéri, už nie sú iba plasty alebo kovy, ale že dizajnéri teraz pracujú s drevom. Odvrátenie tohto trendu, ktorý sa zmení na zásadný.

Späť k základom

Prehliadka Maison et Objet 2012 udáva tón: dekor sa musí vrátiť k základom! A to je dobré, pretože dizajnéri sa práve pri svojich výtvoroch rozhodli prirodzene zmeniť. Kovové lampy s ostrými čiarami sa skutočne stávajú predmetmi, ktoré sa spájajú s prírodou, pretože sa zdobia drevom ako jediným materiálom, aby vytvorili prekvapenie. Nábrežie proti kríze oživujú originálne materiály pre upokojujúcejšiu a teplejšiu dekoráciu. Dokonca aj čisté čiary, objekty nie sú o nič menej jemné na pohľad.

Drevené predmety investujú do vašich interiérov

Drevený dizajn otvára nové dekoratívne možnosti. Vskutku, tieto doplnky prinesú teplejší dotyk rafinovaným interiérom bez falošnej noty, ale ľahšie sa integrujú aj do klasickejšej dekorácie. Takže v závislosti od vášho štýlu si vyberiete kĺbovú drevenú lampu, základňu iPodu, ktorá vyzerá ako drevený blok alebo drevené hodiny vo veľmi prírodnom štýle. Zvážte použitie dreva na každodenné doplnky, aby zaujalo určitú šľachtu a charakter. V kuchyni sa tento trend odráža napríklad výberom dreveného kôš na ovocie alebo použitím drevených krájacích dosiek ako ozdobného predmetu.