Pixel v dekorácii

Pixel v dekorácii


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Digitálne nás teraz sledujú všade: od televízie po počítač vrátane fotoaparátov a smartfónov. Vedeli ste však, že táto nová éra tiež inšpiruje dekorácie privlastnením geek kódov. Vedel vás pixel?

Čo je to pixel?

Bez toho, aby sme zachádzali do príliš technických pojmov, jednoducho vedzte, že pixel je jednotka merania definície digitálneho obrazu. Takže keď si kúpite digitálny fotoaparát, nie je nezvyčajné položiť otázku rozlíšenia obrázka tým, že sa pýtate na počet pixelov. Konkrétne, keď je digitálny obraz veľmi zväčšený, vidíme, že sa objavujú malé štvorčeky, ktoré tvoria obraz, a práve tento motív investuje naše interiéry.

Pixelová dekorácia, pre koho je určená?

Ste rodený geek, ktorý miluje počítače a videohry alebo sa vám jednoducho páči grafický štýl, pixely sú vyrobené pre vás! V dome a najmä v spálni pre tínedžerov ich hodíme ozdobnými doplnkami. Nájdete tu napríklad koberce, bielizeň alebo tabuľky, ktoré zobrazujú malé farebné štvorčeky. Niektoré objekty sú tiež unesené pixelovým spôsobom a nájdeme napríklad hodiny vyrobené z malých štvorcov, ktoré majú dosť rozmazaný vzhľad. Pre integráciu tohto príslušenstva do vášho interiéru je to ľahké! Dajte pixelovaný objekt do klasickej dekorácie, aby ste získali grafický nádych alebo si zahrajte farebnú kartu integráciou viacfarebného koberca do popového interiéru. Nakoniec si uvedomte, že efekt pixelov môžete vytvoriť aj sami zoradením vankúšov alebo zmiešaním štvorcových kobercov na podlahe.Komentáre:

 1. Kelemen

  Diskutovať donekonečna je nemožné

 2. Dosida

  Som pripravený vám pomôcť, pýtajte sa.

 3. Ferghuss

  Magnificent thought

 4. Augustus

  Aký zaujímavý nápad..Napíšte správu