Informácie

Výzdoba štúdiovej kuchyne

Výzdoba štúdiovej kuchyne

V štúdiu kuchyňa zvyčajne klesá na kuchynský kút, t. J. Zmenšený priestor vo vašej hlavnej miestnosti, ktorý sa skladá z nízkeho prvku integrujúceho bod vody, elektrickej varnej dosky a chladničky. Aby ste predišli tomu, že vás zrak upustí, máte k dispozícii dva dekoratívne tipy: buď sa rozhodnete dať ho na plné svetlo, alebo si vyberiete takmer neviditeľnú kuchyňu. Vysvetľujeme, ako na to.

Predložte to

Môžete definovať svoj kuchynský priestor pomocou inej farby na stenách, ale môžete pridať aj prúžok špeciálnej kuchynskej tapety. V prípade základných jednotiek nahradíme dvere dekoratívnou textíliou alebo ich prispôsobíme nálepkami. Nakoniec sme pridali nástenné police, aby sme zvýraznili jeho najkrajšie platne alebo príslušenstvo. Vezmite do úvahy toto, že všetko, čo sa nedá uložiť do skriniek, by malo mať vždy trochu ozdobného vzhľadu.

Aby bolo neviditeľné

Druhou možnosťou je skryť túto kuchynskú oblasť, aby sa lepšie integrovala do vášho štúdia. Ak je vaša kuchynka zapustená v rohu, môže sa skryť za posuvnými dverami. Pre úspornejšie riešenie môžete použiť aj záclony. Ak kuchyňa nie je vstavaná, vytvorí sa v tomto prípade oddelenie, napríklad s bezednou knižnicou. Ak vaše štúdio nemá kuchynskú časť, vyberte si originálne riešenie s skrinkou, ktorá za dverami skrýva mini kuchyňu.