Perigot - Keď sa utilitárny dizajn stáva umením

Perigot - Keď sa utilitárny dizajn stáva umením


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Frédéric Perigot má byť na čo hrdý: jeho titulná značka sa stala - za takmer 20 rokov - meradlom v oblasti skladovania, domácej organizácie a cestovného príslušenstva. Na začiatku projektu bola šialená túžba urobiť okúzľujúce a dizajnérske predmety každodenného života. Úspešná stávka pre tohto nadšenca grafického dizajnu, ktorý vedel, ako oprášiť svet drogérií a priniesť dotyk luxusu, ktorý nikdy predtým nevidel. Perigot je dnes nevyhnutnou značkou, ktorej heslá - inovácia a estetika - sú relevantnejšie ako kedykoľvek predtým.

Dejiny umenia

Frédéric Perigot je domácim umelcom a tvrdí to. Upratovanie, čistenie a organizácia sú teraz vďaka svojej kreativite povýšení na úroveň umenia života. Značka Perigot teraz ponúka viac ako 1000 originálnych a zábavných odkazov v drogérii: každá z nich je navrhnutá tak, aby sa mohla používať so šťastím. Ako sám potvrdzuje, „Drogéria bola represívna oblasť. Premenili sme ju na nákup potešenia. Museli sme si ich zahrať a vyčistiť tieto objekty.“ Cesta tam bola náročná a eklektická: po niekoľkých rokoch v tlači (v Maison Française, Maisons & Jardins…) otvoril Frédéric svoju marketingovú agentúru v USA, kde sa dozvedel o „hviezdení“. "objekty. Vďaka svojim skúsenostiam z celého Atlantiku sa v roku 1995 rozhodol otvoriť svoj prvý luxusný železiarsky tovar v Paríži. Niektoré jeho výtvory sa veľmi rýchlo stali bestsellermi! „Chrómový vedierko“ je povýšené na hodnosť umeleckého predmetu a uznávané veľkými menami v móde a dizajne: Pierre Bergé ho používa ako vázu, Christian Lacroix ako vedro so šampanským a slúži ako košík v spoločnosti Philippe Starck!

„Miesto pre všetko a všetko na svojom mieste“

Katalóg perigotov sa v priebehu rokov rozrástol bez toho, aby sa stratila jeho originalita. Všetky výrobky značky sú rozdelené do 4 kategórií: „Len čisté“ (absolútne všetko na čistenie vášho domova, sladký domov), „Biotechno“ (každý výrobok má technický tip), „Thermal“ (výrobky súvisiace s kúpeľňa a WC), „ultraľahký“ (skladovanie a organizácia šatníka) a „mobilný dom“ (praktické a inteligentné cestovanie). Veľmi grafické, príslušenstvo Perigot je navrhnuté tak, aby bolo viditeľné; nie je náhoda, že niektoré z nich sa predávajú na MoMa av Centre Georges Pompidou! Je však pravda, že vyradenie hardvéru zo skrine a vylepšenie prachovky z peria babičky ... zostáva umením.


Komentáre:

 1. Kajigore

  Bravo, what necessary phrase..., a magnificent idea

 2. Macdougal

  Verím, že robíte chybu. Navrhujem o tom diskutovať.

 3. Faushura

  I am sorry, that I interrupt you, but you could not give more information.

 4. Haemon

  It seems to me or the writer does not say something

 5. Amir

  V prvom roku tvrdo študuje počas prvých rokov, potom to bude jednoduchšie! Všetky dutiny sú podriadené milovať! Kúzelná prútik z ruskej rozprávky: Vávate trikrát - a akákoľvek túžba zmizne ... prostitútka berie peniaze nie preto, že s vami spí, ale preto, že napriek tomu neobťažuje vaše nervy. Nemôžete to tam dať bez úsilia! Opripkovaný had je červ.Napíšte správu