Vykurovací mixér podľa spoločnosti Philips

Vykurovací mixér podľa spoločnosti PhilipsWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Čoskoro sa divíme, ako sme pripravili polievky pred príchodom zahrievaných miešačiek. Pretože vzhľadom na úspech týchto strojov budú všetky domácnosti určite vybavené v priebehu niekoľkých rokov! Teraz je na rade spoločnosť Philips, ktorá ponúka svoju verziu vyhrievaného mixéra s názvom SoupMaker (pretože v angličtine je vždy klasickejšia).
Spoločnosť Philips sa rozhodla inovovať v porovnaní s ostatnými existujúcimi výrobkami, pretože čepele miešača nie sú umiestnené na dne misy, ale na veku. To má dve výhody: po prvé, uľahčuje čistenie čepelí, ale tiež zmenšuje veľkosť. Preto Philips Cook & Blend (je to jeho ďalší názov) má menšie rozmery v porovnaní s inými zahrievanými miešačmi. Napríklad, meria o 10 cm menej ako Soup & Co by Moulinex (31 na 41 cm). Je zrejmé, že integrácia bloku motora do misy mixéra je na úkor kapacity, aj keď je stále široko použiteľná pre rodinu (1,2 litra oproti 1,8 litra pre Soup & Co). Ďalšia nevýhoda: počas varenia nie je možné pridávať prísady (na tento účel nie je k dispozícii žiadny otvor).
Toto usporiadanie tiež určovalo umiestnenie rozhrania, pretože je umiestnené na kryte a nie pod misou ako pre ostatné.
Tento mixér ponúka 4 automatické programy: program hladkej polievky (23 minút), program zmiešanej polievky (20 minút), program kompotovania (13 minút) a program smoothie (3 minúty). Finálny program je určený na ručné miešanie bez preddefinovaného času. Po programoch vrátane varenia sa Philips SoupMaker automaticky prepne, aby zostal v teple 40 minút. Dôležitým faktom je, že režim varenia nie je konfigurovateľný, takže si nemôžete zvoliť teplotu ani čas varenia, čo obmedzuje použitie spotrebiča. Kolekcia Philips Viva Collection SoupMaker je ohlásená za cenu 120 EUR, čo ju zaraďuje do radu podobných zariadení. Philips, Viva Collection SoupMaker, HR 2200/80, 120 €