5 vyjadrí nápady na premenu palety na dekoratívny nábytok

5 vyjadrí nápady na premenu palety na dekoratívny nábytok


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pretože tvorcovia nábytku presmerovali manipulačné palety na lavičky, konferenčné stolíky alebo vešiaky, zdá sa, že sú rovnako ukotvené v hnutí „deco recup“ ako pri skladovaní tovaru. V žiadnom prípade teda nechať skĺznuť tento trend, ktorému pripisujeme trojnásobok E: ekologický, ekonomický, elementárny! Zostáva si vybrať nábytok, ktorý chceme postaviť v rámci nasledujúcich nápadov, výber, ktorý nezahŕňa ani demontáž palety (palet)!

Konferenčný stolík

Konferenčný stolík pre palety, ktorý je lepší ako zakúpený konferenčný stolík, je vhodný pre vážne rozpočty a duše umelcov, ktorí chcú integrovať štýl recyklácie doma. Pokyny? Skombinujte dve rovnaké veľkosti pomocou vŕtačky a klincov, potom pripevnite k zadnej časti jedného z nich 6 nábytkových kolies, aby ste ukradli na strane Leroya Merlina. Trochu navyše? Prelakujte celok výberom farby v súlade s dekorom obývacej izby!

Lavička

Ak chcete improvizovať lavicové sedadlo dvoma pohybmi v troch pohyboch, vo vašom domácom sladkom dome alebo v dovolenkovej prenájme, nič také ako palety! 4 palety sa prekrývajú dvojicou pred umiestnením dvoch vytvorených blokov vedľa seba. Potom všetko pripútame (palety prekrývajú jeden s druhým, potom sa vytvoria dva bloky) a obliekame ho penou pre pohodlie, potom krásnou tkaninou pre dekoratívne hľadisko. , Chýba posledný dotyk: naplňte sedadlo ozdobnými vankúšmi, aby sa zvýraznil jeho útulný vzhľad.

Čelo postele

Máte radi čelenku, ale nemáte rozpočet? Paleta manipulácie prichádza k záchrane! Prvý krok: vytvorenie dvoch paliet, myšlienka je ich prefarbiť. Ak však chceme vytvoriť neprimeraný efekt, zvolíme viac pre tri palety. Vzhľadom na to, že klasický model všeobecne meria 80 x 120 cm, tri palety zarovnané vedľa seba umožňujú vytvoriť čelnú dosku s dĺžkou 3,60 m, ktorá siaha ďaleko za rám matraca. Ďalší krok: tieto palety spojte pomocou vŕtačky a klincov, potom položte dlhú obdĺžnikovú hmotu za posteľ. Prekvapenie, keď toto stvorenie stálo trikrát, nič nespôsobilo v miestnosti pocit!

Vešiak na šaty

Vytvorenie vešiaka na palety je veľmi jednoduché, keď je pripevnený pomocou vrtákov a skrutiek, háčikov (ako nástenných háčikov) na drevených doskách. Každý si preto volí svoj osobný dotyk tak, že každý hák múdro zarovná, alebo naopak, deštruktívne ich upevní. Zostáva len prepichnúť stenu, aby sa zasadili dva veľké klince, ktorými bude paleta stáť na stene, a voila.

Kancelária

Aj v pracovnom priestore sa drží trendu verzie palety. Potrebné vybavenie? 3 palety, z ktorých dve sú umiestnené vertikálne po celej svojej dĺžke po celej svojej dĺžke a rozmiestnené tak, aby tvorili oporu pre podnos. Tretí sa horizontálne zastaví na prvých dvoch, aby vytvoril uvedenú pracovnú dosku. Potom sa štruktúra upevní a vystuží (vždy pomocou vŕtačky a skrutiek) pred umiestnením dosky (drevenej, sklenenej atď.) Na podnos. Je to len na vás!


Komentáre:

 1. Divyanshu

  Creating a blog like yours, of course, took a lot of time. I have already undertaken this work many times, even bought a place for placement, but with popularity. Not how it turned out, but as I can see, you are growing normally from visit to visit. Never mind, I’ll find out everything for now, and then I’ll also overtake you in the feed! Good luck, we'll meet again!

 2. Richmond

  Absolutely agrees with you. In this something is I seem this the excellent idea. Súhlasím s tebou.

 3. Malanris

  Excellent message, I congratulate)))))

 4. Kagagis

  Robíte chybu. Poďme o tom diskutovať. Pošlite mi e -mail na pm.

 5. Rabah

  I also seem stupid

 6. Leslie

  Podľa môjho názoru sa mýlite. Môžem brániť svoju pozíciu. Pošlite mi e -mail v PM, budeme diskutovať.

 7. Gardakasa

  V tom je niečo. Ďakujeme za pomoc s týmto problémom. Všetky dômyselné sú jednoduché.Napíšte správu