Komentáre

Vysávač robota je štvorcový

Vysávač robota je štvorcový

V roku 2010 som sa čudoval, prečo sú vysávače robotov okrúhle. O dva roky neskôr sa nová generácia konečne chopila tohto geometrického problému, pretože nový LG Home Bot sa stal štvorcovým. Logicky sa nazývajú LG Home Bot Square.
Na obrázku vyššie vidíme, že problém rohov je takmer vyriešený, aj keď prach zametá prach. Tento vysávač je tiež skutočným koncentrátom technológií, pretože má: - technológiu Dual Eye na skenovanie miestnosti aj v tme. - Pamäť častí, aby sa nabudúce lepšie zabránilo prekážkam a aby boli účinnejšie. - Technológia Turbo & Smart na automatické prepnutie do režimu turbo, keď dorazí na koberec. - Ultrazvukový senzor na lepšie vyhýbanie sa prekážkam. - A toľko ďalších vecí, ktoré vás pozývajú, aby ste si priamo prečítali technický list…
Na tomto robotickom vysávači LG Home Bot 3.0 zatiaľ neboli filtrované žiadne informácie o cenách, ale pomocou tohto malého reklamného filmu (veľmi úspešného ako obvykle u spoločnosti LG) už môžete oceniť jeho účinnosť proti úkrytu prachu v rohoch.

LG, Home Bot Square, VR1227R Editovať od 14:00: konečne som to našiel na webe Darty a je ohlásený za cenu 599 €!