Podrobne

Výťažok z regenerácie: opätovné použitie plechoviek s potravinami

Výťažok z regenerácie: opätovné použitie plechoviek s potravinami

Keď nakupujete, kupujete toľko výrobkov, koľko existuje obalov. Aby sme sa vyhli odpadu, myslíme na opätovné použitie potravinových škatúľ na skladovanie a dekoráciu kuchyne. A aby vám dal podporu, Ricoré ponúka 4 zberateľské boxy.

Zotavenie je dekorácia!

Prestaňte zbytočne baliť! Aby sme im po supermarkete dali druhý život, uvažujeme o ich opätovnom použití v dome. Džbány džemu a iných pohárov sa môžu používať na uchovávanie čaju alebo korenia a kovové nádoby sa môžu použiť na varenie na ukladanie cestovín, ryže alebo múky. Poháre bez veka sa dajú použiť na výrobu pohárov na ceruzky v kancelárii alebo v detskej izbe. Pokiaľ ide o výrobky, ktoré nemôžete získať späť, premýšľajte o ich recyklácii (napríklad v žltom koši na lepenku).

Dekoratívne zberateľské boxy

Ricoré už mnoho rokov ponúka svojim zákazníkom, aby objavili zberné schránky, ktoré ešte viac spríjemnia recykláciu! Veľmi dekoratívne škatule s potlačou na papieri, ktoré sa majú odstrániť doma, skutočne nahradia tradičné škatule Ricoré od konca októbra. Potom objavíte múku, cukor, krabicu na cestoviny alebo ryžu, ktorú si predstavila kreatívna agentúra Mademoiselle. Okrem farieb, ktoré rozjasnia vaše raňajky a vašu kuchyňu, tieto boxy ponúkajú anekdoty, vtipy a hádanky okolo témy prísady. Čo robí oživenie atraktívnym! Poponáhľajte si, nebude existovať pre každého!