Články

Chyby, ktorým je potrebné sa vyhnúť pri spoločnom spánku

Chyby, ktorým je potrebné sa vyhnúť pri spoločnom spánku

Ak spanie v páre je zjavne potešením, môže sa rýchlo stať skutočným utrpením, ak nebudete postupovať podľa niekoľkých pravidiel, aby ste spolu dobre spali. Pri pohodlnom spánku spolu odporúčame chybám, ktorým sa treba vyhnúť.

Nevyberajte si ľahkú posteľnú bielizeň

Či už ste sami alebo ako pár, vedzte, že pružina a matrac nie sú vyberané na ľahkú váhu! A keď sme dvaja, je to trochu komplikovanejšie, pretože budeme musieť zmieriť túžby každého z nás. Takže pre výber vašej podstielky je nevyhnutné ísť na dva, aby ste vyskúšali rôzne návrhy spoločne. Každý môže skutočne jednoducho oceniť pohodlie postele, ale byť si vedomý pohodlia postele, keď sa partner pohybuje. Urobte si čas, skúste zaujať prirodzenú polohu, ktorú máte v noci, a neváhajte sa niekoľkokrát otočiť, aby ste si lepšie uvedomili údržbu a pohodlie postele. Upozorňujeme, že niektoré značky ponúkajú možnosť matraca po niekoľkých nocích po skúške vrátiť, bude to ideálne, ak si ešte nie ste úplne istí svojím výberom.

Nenechávajte svoju posteľnú bielizeň dlhšie ako 10 rokov

Ak ste vy a váš manželský partner na celý život, musíte sa každých 10 rokov od matraca a boxu oddeliť. Naozaj je na konci približne 3650 nocí, že je potrebné obnoviť posteľnú bielizeň, pretože ak zle spíte s dvoma, je to pravdepodobne aj kvôli starnutiu posteľnej bielizne. Uvedomte si, že po 10 rokoch pár stratí na svojich matracoch viac ako 3 000 litrov vody na potenie. Z hygienických dôvodov je preto dôležité ho vymeniť, ale aj zachovať jeho výkon a vyhnúť sa pocitu pružín alebo nadmernému potápaniu matraca. Zmenou posteľnej bielizne nájdete pokojnejší, pokojnejší a pokojnejší spánok, pretože nová posteľná bielizeň generuje počas noci menšiu svalovú aktivitu a mikro-prebudenie.

Neprehliadnite veľkosť

Keď spíte vo dvojiciach, veľkosť postele je o to dôležitejšia! Mali by ste vedieť, že v priemere viac ako 40 pohybov za noc vám poskytne väčšie pohodlie širšia posteľná bielizeň. Ak ste v posteli dvaja, mali by ste sa ubezpečiť, že každý môže tieto pohyby robiť bez narušenia svojho partnera. Uprednostňujeme tiež posteľnú bielizeň s rozmermi 160 alebo 180 cm x 200 cm namiesto tradičnej veľkosti 140 x 190 cm. Väčšie obliečky poskytujú účinnejší spánok a menej nočného prebudenia.

Nezabudnite na obaly

Nakoniec, ak je výber vašej podstielky rozhodujúci, nemali by ste zanedbať posteľnú bielizeň! V skutočnosti je vojna o krytie príliš často pozorovaným konfliktom v manželských pároch. Aby sme to napravili, neváhajte sa rozhodnúť pre veľkú posteľnú bielizeň av prípade potreby pridajte ďalšie prikrývky, aby ste zabránili prebudeniu jedného z partnerov chladom. Viac informácií o výbere manželskej postele na stránke www.infoliterie.com