Žltá pre mestský interiér

Žltá pre mestský interiérWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Budeme to potrebovať, keď bude horizont šedý a šero v zime vtrhne do našich interiérov ... Farba veselosti a optimizmu, žltá nám prináša všetko svetlo, ktoré sa musíme cítiť dobre ! Táto farba sa výborne hodí pre štýly spojené s horúcimi podnebiami (provensálsky štýl, exotický štýl atď.), Pokiaľ ide o kombináciu so súčasnou a mestskou atmosférou.

Žltá ako symbol veľkých miest

Nie je to pre nič za nič, čo sa žltá tak dobre prispôsobuje veľmi mestskému štýlu. Spomeňte si na obraz širokej verejnosti, že všetci vieme napríklad o veľkých mestách, ako je napríklad New York: pamätáme si žlté taxíky v New Yorku a semafory visiace nad veľkými ulicami, tiež žlté. Žltá sú tiež značky miest, ktoré pripomínajú vysoko urbanizované prostredie. Nakoniec táto veľmi tonická farba nie je bez zdôraznenia vitality a šumivosti veľkých miest.

Súčasné farebné asociácie

Ak chcete vo svojom interiéri vytvoriť mestský štýl, uprednostnite kombinácie súčasných farieb. Niet pochýb o rozhodne modernej harmónii žlto-šedej; sivé, tvrdé a elegantné steny sú jemne zahrievané tónom horčicovej žltej, mimózy alebo citrónu, ktoré prinesiete vďaka malému nábytku a ozdobným predmetom (kreslá, vankúše, koberec, vázy, police, svietidlá ...). k tejto asociácii pár dotykov červenej, ktoré tiež pripisujú typicky mestské prvky (napríklad londýnska kabína ...). A pre ešte grafickejší mestský štýl je to žlté a čierne, ktoré uvediete na pódium!