Krátko

Krásna drevená polica

Krásna drevená polica

Po návrate do školy sa rozhodlo: naše knihy a ďalšie ozdobné predmety ukladáme na krásnu poličku. Áno, ale ktorý? V tejto sezóne sú trendy police zdobené drevom a ponúkajú originálne tvary.

Drevo, ušľachtilý materiál

Maison & Objet práve nastavil tón: je späť k základom. Čo by mohlo byť lepšie ako drevo na preloženie tohto trendu? Hospodárska kríza nás privádza späť do bezpečných rajov a ako v domácnosti, zlato nie je v poriadku, obrábame sa na drevo. Symbol hodnôt z minulých a dlhovekosti však nie je rustikálny, pretože ak sa drevo v našich interiéroch usadí, je v modernizovanej podobe!

Nové formy na drevo

Drevené police skutočne robia show v našich interiéroch! Zabúdame na masívne police, ktoré znižujú našu dekoráciu a dodávajú mu rustikálny vzhľad. Naopak, police sú veľmi moderné s výraznými vzormi. Poličky vyzerajú ako totemy alebo elegantné sochy, iné kombinujú drevo a kov v priemyselnom štýle a formáty „knižnice“ ho hrajú neštruktúrované. Toto je tiež naše obľúbené na začiatku školského roka: police sa stávajú sledom čistých skriniek, ktoré sú naskladané tak, aby vytvorili originálnu štruktúru. Nájdete police tohto typu už vytvorené a ďalšie, aby ste si zariadili výzdobu podľa vašich túžob. Dosť na ukladanie všetkých vašich kníh a dokumentov, ale aj na zvýraznenie dekoratívnych predmetov vo veľkom štýle!