Malé domáce spotrebiče pre veľké rodiny

Malé domáce spotrebiče pre veľké rodiny

Ak je veľká rodina synonymom šťastnej rodiny, obsahuje aj dlhý zoznam domácich prác. Veľké rodiny často vykazujú organizáciu a zdravý rozum, ale niekedy sa môžu cítiť ohromení rozsahom práce. Našťastie pre tieto veľké kmene existujú domáce spotrebiče schopné uľahčiť ich život.

Do kuchyne

V kuchyni investujeme do domácich spotrebičov, ktoré nám umožňujú pripraviť veľké množstvo rodinných jedál. Elektrické pomalé sporáky s kapacitou až 6,5 litra pre väčšie modely sú schopné variť pre vás teľacie mäso alebo jahňacie karí, zatiaľ čo sa o deti staráte. Pre ostatné zariadenia preferujeme tie, ktoré dokážu spracovať veľké porcie naraz. Toto je napríklad prípad nového remeselníka z KitchenAid, ktorý má misu s objemom 6,9 litra alebo fritézu s dvojitou misou od spoločnosti Tristar, ktorá môže pripraviť až 6 kg hranoliek.

Na údržbu

Ak musíte zvládnuť veľkú rodinu, hromada oblečenia, ktoré sa má žehliť, môže byť desivá. Vďaka parným generátorom získate maximálny čas potrebný na to, aby ste sa venovali iným úlohám. Nová jednotka Philips PerfectCare Aqua má 2,2-litrovú nádrž na vodu, takže sa spracuje veľké množstvo bielizne bez toho, aby sa jednotka znovu dobila. Na podlahy sa používajú rýchle vysávače, ako sú napríklad vysávače palíc alebo vysávače s veľkým polomerom pôsobenia vďaka ich dlhému napájaciemu káblu.