Krátko

Dôvody pre mužský dotyk v interiéri

Dôvody pre mužský dotyk v interiéri

Keď žijete ako pár, musíte zabezpečiť, aby bol váš interiér syntézou vašich dvoch osobností. Pretože muži majú tiež slovo v dekorácii, je tu výber objektov s mužskými motívmi, ktoré sa im určite budú páčiť.

Klasický dekor

Klasické vzory sa často približujú mužskému svetu, pretože muži milujú svoju triezvosť. Prúžky, ktoré sú jemné a tmavé farby, ako na poťahe periny Balzane v Olivier Desforges (199 €), dodávajú veľmi výrazný mužský nádych. Platí to aj pre škótske vzory, ktoré sa svojou vintage stránkou dobre držia doby, ako je to v prípade pohovky Rockabilly od spoločnosti Roimage (299 EUR).

Urban dekor

Ak chcete získať aktuálnejšiu, ale stále mužskú atmosféru, musíte sa obrátiť na mestskú výzdobu. Potom môžeme hrať s typografickými vzormi ako na preklepovom ráme AM.PM (129 €). Vlajky oceňujú aj muži, o čom svedčí chladnička Smeg zdobená Union Jackom (od 632 EUR), ktorá sa podarí dať kuchyni mužský vzhľad. Nakoniec si na obidvoch stoloch zahrá obliečka z novín (3 švajčiarske, od 20,99 EUR) tým, že spojí listy v novinárskom štýle pre mužskú stranu s jasnými farbami pre ženskú stranu.

Deco geek

Ešte modernejšie je, že geeková výzdoba oslovuje mladých mužov. V tomto prípade používame motívy inšpirované svetom videohier, ako napríklad nástenné nálepky Space Invaders (44,90 EUR) alebo vankúš Tetris od Home Spirit (20,43 EUR). Graficky je pixel obľúbený aj ako koberec Pixel od spoločnosti Esprit Home (od 99 EUR).