Výzdoba stien tínedžerov

Výzdoba stien tínedžerov

Pre dospievajúcich je zdobenie ich izieb často veľmi osobným spôsobom, ako vyjadriť to, čo sa im páči, za čo vibrujú, s čím sa stotožňujú alebo sa usilujú ... Stručne povedané, steny ich spálne sú odhalené. byť skutočným poľom vyjadrovania. Tu je niekoľko tipov a rád, ktoré by ste nemali prehliadnuť, aby vám pomohli vytvoriť dekor, ktorý vyzerá ako oni.

Podzemná atmosféra je na prvom mieste zoznamu.

Mestská výzdoba, mestská atmosféra má pobrežie so dospievajúcim: mestá Londýn a New York zdieľajú stredobod pozornosti. Sú symbolom slobody a vzrušenia, ktoré dospievajúci zbožňujú! Na stenách preto nájdete veľa nálepiek, ktoré nesú obraz týchto veľkomiest: anglické vlajky, autobusy v anglickom štýle a telefónne búdky, Socha slobody ... Fotorámčeky s nádechom týchto veľkých miest, pretože ich téma bude tiež pekne vyzerať zdobia steny svojej izby.

Stavte na ultra osobný a neobvyklý dekor

Steny v ich miestnosti sú jedinečnými výrazovými oblasťami: niektoré vyjadria svoj vkus pre hudbu napríklad pomocou nálepiek rockovej gitary, iné vyzdvihnú svoj vkus pre street art začlenením obrazov do výzdoby. graffiti, iní predvedú svoju vášeň pre videohry alebo komiksy ... Dôležité je vytvoriť s nimi osobný dekor, ktorý sa zmení od obyčajného. Na tento účel vsaďte na grafickú koláž, na ktorú budú môcť nalepiť svoje fotografie, a bavte sa nájsť dekorácie stien, ktoré sú trochu neobvyklé, vďaka ktorým bude ich stena jedinečná: napríklad nástenná lampa, napríklad nádoba na farby „OUPS“ alebo opäť tapeta trompe l'oeil, veľmi podzemná, ako podzemné fasády s bielymi tehlami metros!