Trend záhradného nábytku na Maison & Objet

Trend záhradného nábytku na Maison & Objet

Septembrové vydanie veľtrhu Maison & Objet každý rok predstavuje ďalšie trendy v záhradnom nábytku. Tón je teda nastavený na rok 2013 s tromi novými trendmi. Na programe sú výrazné farby, prírodné tvary a veľmi praktický nábytok, vďaka ktorým bude vaša záhrada príjemným a estetickým obytným priestorom. Vysvetlenie.

Farebný nábytok

Svetlé farby investujú záhradu do nábytku a doplnkov. Plastový nábytok je ozdobený jasnými a honosnými farbami, rovnako ako kovový nábytok, ktorý ponúka svetlé farby, ako je červená, zelená alebo fuchsiová, na oživenie vonkajšieho priestoru. Príslušenstvo potvrdzuje aj farebný trend, ktorý preberá záhrada. Môžete si napríklad ponúknuť krásnu fontánu podpísanú Patrickom Nadeau, ktorá zobrazuje výrazné farby ako skutočný dekoratívny prvok záhrady. Stoly, pohovka, stoličky, ale aj opaľovacie a iné doplnky do bazéna sú zobrazené farebne, aby vášmu vonkajšiemu priestoru dodali pop a veľmi veselý dotyk. Pre príjemnú atmosféru zvoľte tento farebný trend!

Prírodný nábytok

Príroda je očividne v strede záhrady, ale nielen pri jej vegetácii! Nábytok je skutočne inšpirovaný prírodou, aby sa hodil do interiéru záhrady. Existujú teda kovové sedadlá, ktoré napodobňujú listy v delikátnom štýle, ale tiež vidíme, že sa nábytok objavuje v atypických tvaroch, ktoré evokujú púčik alebo kokon ovocia. Nábytok potom prináša štýl, ktorý je upokojujúci a zároveň príjemný v harmónii s prírodou. Upozorňujeme tiež, že v prípade tohto typu nábytku je hranica medzi vnútorným a vonkajším povrchom veľmi tenká. Napríklad pohovky a kreslá majú štýl, ktorý by mohol byť inštalovaný v obývacej izbe aj na záhrade. Na strane príslušenstva urobte cestu do prírody aj s ozdobnými predmetmi, ktoré sa hodia do vegetácie. Napríklad kvetináče majú vzhľad drsného kameňa, aby sa minimalizovala ich prítomnosť na záhrade.

Praktický nábytok

A konečne, nábytok z roku 2013 sa ohýba podľa vašich želaní a vašich potrieb! Prakticky to môže zmeniť miesto a tvar podľa vášho pohodlia. Jednoduchá káva sa potom jednoducho rozvinie na ležadlo. Rôzne pohovky a iné sedadlá možno prispôsobiť tak, aby sa prispôsobili pohodliu podľa vášho výberu a zodpovedali každej dennej dobe. Materiály sú tiež dômyselnejšie usadiť sa v celom dome. Nájdete beanbags, ktorých povrchová úprava je rovnako vhodná do interiéru aj vonku a dokonca aj do bazénu. V skutočnosti vás môže sledovať aj vo vode hraním nafukovacích matracov, aby si užíval slnka plávaním v bazéne. Môžete pridať malé bočné stoly, ktoré vám umožnia mať okolo svojich relaxačných priestorov aperitívy a ďalšie občerstvenie.