Podrobne

Základné riady!

Základné riady!

Na veľtrhu Maison et Objet bola téma umiestnená pod znak Essential! A tento trend neunikol riadu, ktorý potom ponúka vzhľad, ktorý kombinuje čistotu a eleganciu s jednoduchými a klasickými tvarmi a bielou farbou podľa výberu. Priblížte trend svojich tabuliek v roku 2013.

Späť k základom

V septembri 2012 sa na galérii otvára scénografia Elizabeth Leriche, v ktorej sa slávia jedlá. Dajte si pozor, ale nie iba na jedlo, pretože reaguje na základnú tému pomocou výtvorov Selettiho alebo Asy. Elegantný a nadčasový, vyznačuje sa čistými líniami a žiarivou bielou farbou, ktorá zabúda na návnady.

Ako používať biele riady?

Biely riad má nepopierateľnú výhodu, že sa prispôsobuje takmer každému štýlu tabuľky. Preto si nájde svoje miesto na veľmi klasický nedeľný obed, ako aj na dizajnérsku večeru s priateľmi. Ak ste sa rozhodli pre farebný obrus, celý stôl zosvetlí biela. Ak chcete stolu dodať ešte väčšiu eleganciu, vyberte zvyšok jedla v klasickom a kultivovanom duchu: príbory s jednoduchými líniami, vysoké poháre a krásny priehľadný. Kompletné s jednoduchým príslušenstvom, ako sú obyčajné uteráky. Hlavnou myšlienkou je skutočne vrátiť sa k minimalistickým a nadčasovým veciam. Ak chcete dokončiť výzdobu, vyhnúť sa ozdôbky, pretože to sú krásne jedlá, ktoré úplne nastavia tón stola.