Vyberte si z bridlice dekoratívnu lekciu v obývacej izbe!

Vyberte si z bridlice dekoratívnu lekciu v obývacej izbe!

Pre deti zazvonil zvonek do školy a našli školské lavice. Pre rodičov je začiatok školského roka vo výzdobe a na dekoráciu obývacej izby budeme musieť brať bridlicu (za nízke ceny). Dekoratívna lekcia!

Bridlicové steny na stenách

Ak chcete obliecť svoje steny, bridlica bude senzáciou! Umožní vám zmeniť váš dekor podľa vašich potrieb tým, že vám dá príležitosť napísať poznámku pre svoju rodinu, napísať zoznam pretekov, na ktoré nezabudnete alebo napísať menu na večer. Nájdete jednoduché školské bridlice od 2 eur, ktoré môžete pripevniť na stenu. Neváhajte a zahrajte si akumulácie pre ešte dekoratívnejší efekt. Pre ešte originálnejší štýl existujú aj nálepky, ktoré reagujú ako tabuľka a ktoré vám umožňujú písať kriedou. Zamyslite sa aj nad farbou, ktorá môže mať tento účinok: potom namaľujte dvere alebo stenu a vytvorte výrazovú stenu.

Bridlice pre aperitív

Keď v obývacej izbe zazvoní aperitív, bridlica sa vytiahne aj z hry! Naozaj nájdete taniere, ktoré sa na tento vzhľad pozerajú, ale aj celý rad malých jedál, ktoré vám počas aperitívov na večeru predstavia predjedlá alebo podnosy na podávanie syra. Všetko za veľmi prijateľné ceny. Aperitív je potom zábavný aj pripomínajúci školské roky, ale tiež veľmi elegantný s touto nenapodobiteľnou čiernou, ktorá sublimuje všetky vaše prípravy. Je len na vás, aby ste našli správnu rovnováhu medzi týmito dvoma trendmi.